anna09

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Peripera Peri's Ink The Velvet

Peripera Peri's Ink The Velvet
2018. december 29.

Egy baránőmtől kaptam a 6-os Heroine árnyalatot, mert ő nem használta. Könnyű, kicsit viaszos a textúrája, nem nehéz az ajkon és nem szárítja ki. Ahogy a neve is elárulja, nem 100%osan matt, hanem velvet fél matt. A szín nagyon szép, végre egy olyan "rúzs" szín, amilyenem még nem volt, valahol a barna, narancs és vörös között. Nekem azonban ellenben másokkal, egyáltalán nem tartós, igaz nekem szinte semmi nem az, mindent levet a szám :D. Az árával arányban szerintem jobbat is lehet venni, de semmiképpen sem rossz.

The Saem Cover Perfection Tip Concealer SPF28 / PA++

The Saem Cover Perfection Tip Concealer SPF28 / PA++
2018. december 29.

Koreában evvel a korrektorral pótoltam az elfogyott Catrice korrektoromat. Nagyon durva sötét karikáim vannak ezért még sosem találtam semmit ami 100%osan elfedné, de a catrice se tette. Azzal viszont nagyjából egy szinten van, talán drágább és mindenképp kisebb nála.

Innisfree No-Sebum Mineral Pact

Innisfree No-Sebum Mineral Pact
2018. december 29.

Nem csodaszer, de nem is rossz. Nekem átfnyesedik előbb utóbb tőle az arcom, de könnyű újra felvinni. Jjók az öszetevői és a fehér szín miatt könnyen illik az arcszínemhez is. Nem okoz foltos, poros hatást mint sok púder, így amig nem találok egy szuper tökélete púdert, őt 5*ra értékelem.

1 MÁRKA