anna09

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2020. május 9.

Ezzel pótoltam a nagyon szeretett Etude House curl fix spirálomat és egészen megfelel pótléknak. Nagyon sokáig a lovely sárga spirálját használtam és az volt a csúcs, az EH után azonban magyarországi viszonylatok közt inkább ez. Nem lezsnolyan íves, hosszú a pillám mint egy két másiktól, de nem rossz! Az ára is rendben van

Etude House Lash Perm Curl Fix Mascara

Etude House Lash Perm Curl Fix Mascara
2020. május 9.

Nekem nem csomósodott és tapadt össze tőle a pillám, ellenben nagyon gyorsan szárad, ezért szépen megtartja a szempilla göndörítő hatását! A színe is szép és a nehéz lemoshatóság olajos lemosóval nekem nem volt gond. Ráadásul épp emiatt olyan estére a pillám, mint reggel mikor a sminkem kész lett. Hiányzik, remélem lassan vissza térhetek rá! Főleg hogy az ára is baráti

Peripera Peri's Ink The Velvet

Peripera Peri's Ink The Velvet
2018. december 29.

Egy baránőmtől kaptam a 6-os Heroine árnyalatot, mert ő nem használta. Könnyű, kicsit viaszos a textúrája, nem nehéz az ajkon és nem szárítja ki. Ahogy a neve is elárulja, nem 100%osan matt, hanem velvet fél matt. A szín nagyon szép, végre egy olyan "rúzs" szín, amilyenem még nem volt, valahol a barna, narancs és vörös között. Nekem azonban ellenben másokkal, egyáltalán nem tartós, igaz nekem szinte semmi nem az, mindent levet a szám :D. Az árával arányban szerintem jobbat is lehet venni, de semmiképpen sem rossz.

1 MÁRKA