anna22

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence I Love Extreme Crazy Volume Brown Mascara

Essence I Love Extreme Crazy Volume Brown Mascara
2018. október 7.

Én csalódott vagyok, minden szempontból. Nem illünk össze, illetve alig látom barnának, csak ha nagyon koncentrálok, különben feketének tűnik, annyira sötét.
A kefe borzalmas, nagyon sok festéket rajta hagy a tubus szája, és szinte nincs kiálló szála, konkrétan egy úthenger.... Más kefével használható a festék, nincs vele formulában gond, de azért én barnábbra számítottam. :(

I Heart Revolution Surprise Rose Gold Sminktojás

I Heart Revolution Surprise Rose Gold Sminktojás
2018. július 10.

VÉGRE!
Sikerült megszereznem pinkpandáról, ott még volt! :D Klasssz!
A szemhéjfestékek jól működnek, a középső párból a jobb szélső egy nagyon különleges kis szín, ez a kedvencem, de a többi is remekül működik, nem különbözik a többi tojástól.... Azonban. A highlighterek nem olyan jók, mint a testvéreinek. (Ott is van egy-egy ami hibádzik, vagy kicsit gyengébb, de ebben egyik sem ad akkora fényt, amekkorát én szeretnék...)
Így aki az enyhébb "highlitot" szereti, annak ez a legjobb választás, nekem azonban csalódás volt, főleg a többi remek után.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2018. július 10.

A szín jó, könnyű eldolgozni, de nekem túl vizes, valahogy jobban működne, ha krémesebb, teltebb lenne, legalábbis egy testesebb alapozóra ez túl vizes, néha el is keni azt. Ettől függetlenül működik, jól világosítja a szem alatti részt, színkorrekció helyett is működőképes(főleg piros és lila részekről beszélhetek). Egyébként magára a "nyers" tiszta bőrre (talán szárazra méginkább) jól működhet, akinek az kell. :)