anna48

Regisztráció dátuma: 2019. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém

Naturissimo Mélyhidratáló Nappali Arckrém
2020. május 22.

Határozottan nem rossz. Száraz, érzékeny bőröm van és ez a krém határozottan jót tesz neki. Jóval a használata után is hidratáltnak érzem az arcom és nem feszül a szárazságtól egyáltalán. Viszont nekem az illata kissé erős és felkenés után kissé bizsereg tőle az arcom. Elsőre megijedtem, hogy na mindjárt kivörösödök és elkezd csípni, de hálisten nem lett semmi, mostmár hozzászoktam.

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)
2020. május 21.

Hangsúlyozom érzékeny és száraz a bőröm mióta az eszemet tudom. És eddig ez a legrosszabb arckrém amit próbáltam. Nyáron még csak csak elég a hidratálás amit ad, viszont ahogy felkenem enyhén csípi a bőrömet (ha heg van rajta akkor égeti) és kipirosodik az arcom. Röviddel a használata után újra púderesen száraz érzete van a bőrömnek. Én tudom, hogy valaki él hal a matt arcbőrért és szereti, ha semmi nyomot nem hagy a hidratáló. De könyörgöm ez egy érzékeny bőrre szánt intenzív hidratáló krém. Egész nap szeretnék puha, hidratált bőrt, nem csak két percig.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2020. május 17.

Nem gyakran használok alapozót vagy bb krémet, mert nehezen viselem el, ha ez egész arcom le van sminkelve és a bőröm is rosszul reagál ezekre. Viszont erről a bb krémről és összességében a koreai bőrápolásról annyian zengenek ódákat, hogy beruháztam a 20 grammos kiszerelésre, hátha. Nos az tény, hogy ezerszer szebb a végeredmény mint az eddig próbált darabokkal. Kissé szárítja az egyébként is száraz foltokat, de nem emeli ki őket csúnyán. Tetszik, hogy nem matt a hatása, de nem is a csillámporosan diszkógömb effektus, hanem egy egészséges ragyogás.