Anna4836

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Hajpúder

Alfaparf Milano Style Stories Vintage Powder Hajpúder
2022. november 26.

Kevés kell belőle, és tényleg nagyon szépen emeli a töveknél a hajat. A fodrásznál találkoztam ezzel a termékkel, ő nagyon ügyesen bánik a púderral, ott jártam után egy hétig tökéletes a hajam és nem zsírosodik. Emiatt is vettem meg fodrászkellékesnél, mert normális esetben 2 naponta kell hajat mosnom, és ezt nagyon nem szeretem. Sajnos nekem max 1 nappal tolja csak ki a a hajmosást ezért is adtam csak 4 csillagot, Ezzel a céllal vettem, és ebben a tekintetben többet vártam tőle. Amikor kifújom, én picit bele is szoktam dörzsölni a fejbőrbe a púdert, és érzem, h enyhén összeragasztja a hajtövet. De ez egyáltalán nem kellemetlen érzés, én újra fogom vásárolni, még a borsos ára ellenére is. Most már 4-5 E körüli az ára és én a 3 hónapja használom. És isteni az illata.

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék
2021. március 9.

4 éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente 1x, és minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, nem kell felni a borotválástól, egyre ritkábban kell majd "villantani" az idő előrehaladtával.

Valaki itt írta, hogy neki faj a kezelés, amin csodalkozom, mert pont erre van 5 fokozat, hogy az ember be tudja megának állítani. Természetesen az erősebb fény az hatásosabb, de a legkíméletesebb fény is eléri azt a hatást mint a legerősebb, csak hosszabb idő alatt.

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így 4 év készülékhasználat után kéthavonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert úszni járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírná tovább is.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, úgy tudom halványítja.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata. A költséghatékonyságról nem is beszélve.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2019. november 19.

Egy patikus ajánlotta amikor könnyű krémet kerestem nyárra, az alapozóm felkenéséhez (én mindig lazítom az alapozót, a természetesebb hatás kedvéért). Csalódással töltött el a mérete a dobozból való kivétel után, mivel kisebbnek találtam mint általában a többi hidratáló amit használok, amit a patikus nem mondott el. Az állaga tényleg könnyű, gyorsan beszívódik, és kellemes az illata, de nem feltétlen fogom újra venni mert ár érték arányban nem megfelelő.