Anna4836

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2019. november 19.

Egy patikus ajánlotta amikor könnyű krémet kerestem nyárra, az alapozóm felkenéséhez (én mindig lazítom az alapozót, a természetesebb hatás kedvéért). Csalódással töltött el a mérete a dobozból való kivétel után, mivel kisebbnek találtam mint általában a többi hidratáló amit használok, amit a patikus nem mondott el. Az állaga tényleg könnyű, gyorsan beszívódik, és kellemes az illata, de nem feltétlen fogom újra venni mert ár érték arányban nem megfelelő.

Philips Lumea IPL Advanced

Philips Lumea IPL Advanced
2019. november 14.

2 éve használom egy újabb változatát mint fent a képen látható, és nagyon elégedett vagyok vele. Eredeti ára azt hiszem 145 E Ft volt, és én 115 E körül vettem meg akciósan. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.
Amióta megvettem ezt, nem járok kozmetikushoz, és bízom benne, hogy pár évig tudom majd használni a készüléket (azt hiszem 5 évet jósolnak egy ilyen készüléknek, illetve pontosabban egy bizonyos villantásszámot, amit át lehet ültetni évek meghatározásába) , és mivel már egy év után visszahozta az árát, én biztosan újra fogom vásárolni, ha tönkremegy.

Az előző Krémmániás kérdéseire válaszolva, javaslom ősszel kezdj hozzá a kezelésnek, semmi esetre sem nyáron. Igen, itt az a lényeg, hogy a legnagyobb legyen a különbség a szór színe és a bőröd tónusa között a legnagyobb hatékonyság érdekében. Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és igen, minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, ezért ne aggódj, a kezelés lényeg pont az, hogy ne legyen férfierősségű a szőrzet, de ezt csak így lehet elérni. Nekem nagyon erős száljaim voltak és mostanra, alig nő vissza valami.

Én nem gondolom, sok éves használat után sem, hogy bármelyik területen teljesen meg fog szűnni a szór növekedése, de most, a téli hónapokban, így két év készülékhasználat után havonta - másfél havonta egyszer borotválkozok, és aznap vagy legkésőbb másnap levillantom a kezelt testrészt. De ezt is csak azért ilyen gyakran, mert uszodába járok, egyébként olyan vékony a szőröm már, hogy simán bírna még többet is.

Tehát összességében nagyon elvékonyította és megritkította a visszanövő szőrszálakat a készülék, és igazán kényelmes az otthoni használata.

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum. Nem igazán értem az előttem szóló 2-3 óráját, én 15 percnél többet nem foglalkozom a kezeléssel alkalmanként. Úgy emléxem a leírásban benne van, hogy szakálra, szemöldökre nem lehet használni. És még valami, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.

Praktikusabb, kényelmesebb és költséghatékonyabb is a készülék használatával szőrteleníteni, hiszen havonta 7-10 E Ft-ot spórolok meg azzal hogy nem járok gyantáztatni.

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék

Philips Lumea Prestige IPL BRI954/00 Szőrtelenítő Készülék
2019. november 11.

2 éve használom és nagyon elégedett vagyok vele. Eleve azért merült fel a készülék megvásárlása, mert gyantázás után szinte mindig begyulladtak a szőrtüszőim, mindenhol szinte, nem kis kellemetlenséget okozva a mindennapokban.

Én novemberben vásároltam a készüléket, eleinte azt hiszem két vagy három hetente kell "villantani" pár hónapon át és utána már elég volt 4 hetente, és minden kezelést megelőzően le kell borotválni a kezelni kívánt területet. Minden alkalommal gyengül majd a szőrszállak erőssége, egyre ritkábban kell "villantani".

Hónalj, bikinivonal 4-5 perc, láb, comb 10 perc maximum, érdemes az anyajegyeket kikerülni használat közben. A tetoválásnak sem tesz jót, talán halványítja. Nekem van egy tetkóm a bokámon, azt gond nélkül ki tudom hagyni, nem túl nagy, és ott nem is igazán nő a szór, illetve vannak anyajegyeim, de nem sok.