anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2021. január 17.

Amióta robbant a Purito-s fényvédő botrány az Incidecoderen, elszállt a bizalmam a tökéletes állagú ázsiai termékek iránt, és valami megbízhatót keresek. Eddig csak 2X használtam, de nagyon rosszak az első benyomásaim, nem tudom többet felkenni az arcomra. Zsírosbödön érzet, ami alatt fuldoklik a bőröm, de ez még hagyján, viszont nekem úgy könnyezett tőle a szemem, hogy azt hittem megőrülök. A könnyezéstől az orrom is megállíthatalanul folyt, és kipirosodott mindkét szemem sarka. Szerencsére csak 30 ml, zsebfényvédőnek jó lesz nyakra, testre nyáron, mielőtt biciklire szállnék.

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs
2020. december 16.

A csomagolása maga a gyönyör és nagyon szépek a színek is, de sajnos én is azt gondolom, hogy maga a rúzs teljesen átlagos minőségnek felel meg, bár van olyan 3000 forintos drogériás termékem, ami fényévekkel jobb formula. Nagyon könnyű viselet, matt hatású, mégsem szárít. Sajnos könnyen elkenődik és gyorsabban kopik annál, mint amire számítottam.

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Lotion Vörös Árpával
2020. december 16.

Nagyon meglepődtem az állagán, gyakorlatilag vízszerű, én átraktam az üvegre a COSRX AHA/BHA toner fújkálós kupakját. Irritációt nem okozott, de az én bőrömnek valamiért nem is esett kifejezetten jól. Miután rászárad, rendellenesen száraz hatást keltett, és még jobban zsírosodik tőle a fejem, hiába használok fölé hidratálót. 2 éve van a polcomon, néha befújkálom vele az arcom, a semminél azért gondolom többet ér.

5 ÖSSZETEVŐ

Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen