anna990

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. június 16.

Az első üvegcsémet használtan vettem egy lánytól KM-en, és igazi csodaszernek bizonyult. Kicsit csipkedett felkenéskor, de a bőröm imádta, visszafogta kicsit a zsírosodást, egyenletesebb lett tőle az összkép, a szememet sem irritálta soha, és kipihentebb volt tőle az ábrázatom. A sokak által említett mitesszeresedést is megúsztam, a meglévőket sem sötétítette be. Pigmentfoltjaim szerencsére már annyira nincsenek, így erről nem tudok nyilatkozni. Ez a szérum sajnos elkallódott költözéskor, pedig még félig volt.

A második üvegcsét skinsmarton rendeltem, és fogalmam sincs, mi történt, de egyáltalán nem hozta azt a hatást, amit az első, mintha vizet kentem volna az arcomra. Elhasználtam, hűtőben tartottam, kb másfél hónapig volt elég, és azóta sem érzem a hiányát. Egy próbát még teszek vele, hátha.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2019. június 14.

A 17-es árnyalata van meg, impulzusvásárlás volt. Könnyen kenhető, (engem kicsit zsírkrétára is emlékeztet), mattra szárad, és a nap végéig meg sem moccan. Kajálástól egyenletesen kopik. Rétegezni is lehet, de nem túl kényelmes. Pozitív csalódás, mindig nálam van.

Rohto Skin Aqua Gold UV Super Moisture Gel SPF50+ / PA++++

Rohto Skin Aqua Gold UV Super Moisture Gel SPF50+ / PA++++
2019. június 14.

Gél állagú fényvédőt kerestem nyárra, ami nem maszatolja össze fehérre a hátizsákjaim pántját és nem csúszkálnak tőle a testrészeim egymáson. Ha bevált volna arcra is, a fél életemet megoldotta volna. Az állaga tökéletes, de az én bőrömnek sajnos túl "agresszív" valami miatt, arra nem jöttem rá, hogy erről kizárólag az alkohol tehet-e.
Először télen próbáltam ki az arcomon, szétoszlattam a kezemen és vártam egy kicsit, hátha elpárolog belőle az alkohol. A viselete egyébként kiváló, és teljesen jól lehet rá sminkelni, de 2-3 nap után a szemkörnyékemet irritálni kezdte, kipirosodott és viszketett.
Tavasszal használtam egyszer-kétszer otthon takarítós hétvégéken, smink nélkül, ennyi idő alatt nem okozott gondot azt leszámítva, hogy a szemem könnyezett tőle, de elhanyagolható mértékben.
Júniusban ismét megpróbáltam összebarátkozni vele, most egy hétig bírtam. Az eleje zökkenőmentesen indult, pár nap elteltével viszont arra lettem figyelmes, hogy érdesebb a bőröm, kissé kipirult, jobban zsírosodik, nem érzem komfortosan, néhány patti is kijött rajtam. Kicsit mintha elintézte volna a barriert.
Szóval azt hiszem, arcra nem fogom tudni használni. Kár. Gondolkodtam rajta, hogy eladom, de szerintem 40 fokban még jól fog jönni testre, ott szerencsére kevésbé érzékeny a bőröm.

5 ÖSSZETEVŐ

Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen