anna990

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15
2021. szeptember 4.

Nálam ez az alapozó eddig a non plus ultra. Nagyon érzékeny, vízhiányos, zsírosodó arcom van, amin az összes tartós alapozó borzalmasan fest a DW-től a Studio Fix Fluidon át az olcsóbbakról nem is beszélve. Vettem egy mini kiszerelést próbának, és ez maga a csoda. Átfényesedik persze néhány óra elteltével, de a helyén marad, nem oldja le a zsír és nem csomósodik össze. Ha papírral leitatom a felesleget, teljesen vállalható az összkép. Egy átlagos munkanapon kb reggel fél 8-kor kenem fel, és amikor délután 6 körül hazaérek mindig meglepődök a liftes tükörben, hogy mennyire egybenvan a fejem. Drágának drága, de erre nem sajnálom.

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2021. január 17.

Amióta robbant a Purito-s fényvédő botrány az Incidecoderen, elszállt a bizalmam a tökéletes állagú ázsiai termékek iránt, és valami megbízhatót keresek. Eddig csak 2X használtam, de nagyon rosszak az első benyomásaim, nem tudom többet felkenni az arcomra. Zsírosbödön érzet, ami alatt fuldoklik a bőröm, de ez még hagyján, viszont nekem úgy könnyezett tőle a szemem, hogy azt hittem megőrülök. A könnyezéstől az orrom is megállíthatalanul folyt, és kipirosodott mindkét szemem sarka. Szerencsére csak 30 ml, zsebfényvédőnek jó lesz nyakra, testre nyáron, mielőtt biciklire szállnék.

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs
2020. december 16.

A csomagolása maga a gyönyör és nagyon szépek a színek is, de sajnos én is azt gondolom, hogy maga a rúzs teljesen átlagos minőségnek felel meg, bár van olyan 3000 forintos drogériás termékem, ami fényévekkel jobb formula. Nagyon könnyű viselet, matt hatású, mégsem szárít. Sajnos könnyen elkenődik és gyorsabban kopik annál, mint amire számítottam.

5 ÖSSZETEVŐ

Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen