AnnaAnyaralu

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

For Your Beauty Profi Alapozószivacs

For Your Beauty Profi Alapozószivacs
2024. május 21.

Imadtam ezt a szivacsot, drágább termekekkel szemben is nyerő volt. De a legújjabb verziója borzalmas, eddig kétszer használtam és vissua fogom vinni.
Nagyon könnyed az anyaga,viszont nem puha irritalja a bőrömet hasznalat közben. Felszedi az alapozót ha ujabb retegben vinném fel,ahol kell.
Bevizezve az anyaga fura, leginkabb mosogató szivacshoz tudnam hasonlítani.

Hatalmas csalódás, egyebkent online rendeltem es úgy kaptam ezt az új verziót. :(

Catrice Volumizing Tint & Glow Lip Booster ajakdúsító

Catrice Volumizing Tint & Glow Lip Booster ajakdúsító
2024. május 17.

Sajnos nem lett a kedvencem. Csomagolasa gyönyörű. Nagyon szép színt ad az ajkaimnak, az applikatorat kifejezetten szeretem, konnyu felvinni meg az illata is rendben van.
Viszint sajnos felvitel után nagyon ragad, ossze tapasztja a számát, ha veletlen a szamba kerul belőle nagyon rossz (azert van jó ízű szajfeny is :D) ,és kopas utan is marad ez a ragacsos érzés. Kiszaritotta a szam szélét ,valószínű nem birom az egyik osszetevőjet. Bizsergetni bizserget, de inkabb csak kicsípí a számát "dusitas" helyett.
Kár mert két arnyalatban is megvan :D

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2024. május 15.

Hosszú évek óta ezt használom, egy ideig a Maybelline slim szemöldök automata ceruzajat használtam, de ismét ehhez nyúltam. Taryos, intenzív és szépen lehet vele dolgozni. Cc krémmel együtt sajnos nem működik, kenődik, vagy picit olajosabb alapozóval sem. Így ilyenkor en egy szemöldök spirallal fixalom. Ár arany értékben tökéletes.

Update : abba hagytam a használatát , nem tartós kenodik es sajnos megritkult a szemöldököm hasznalata során