annabanana

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Nivea Creme

Nivea Creme
2021. április 20.

Csak a pozitív visszajelzések erősítése végett írok: egyszerű csoda, nincs is más kézkrémre vagy testápolóra szükségem, ráadásul a fém doboza miatt még környezetbarát is (a műanyaghoz viszonyítva). És az illatával visszarepít a gyerekkoromba :)

UPDATE: Ma már okosabb vagyok, ilyen parfümös és alkoholos szert nem vennék, hiába nem éreztem még kárát, nem akarom hosszútávon tönkretenni a bőrömet. Sajnálom, mert amúgy nagyon szerettem, teljesen felesleges ilyen anyagokkal telepakolni.

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat

Lush Mask Of Magnaminty Arc-és Hátpakolás Öntartósító Változat
2021. április 20.

Régebben rengeteg féle arcpakolást és arcradírt használtam, épp amihez kedvem volt, de amióta a birtokomban van ez LUSH arcmaszk, azóta csak ezt használom és nálam kiváltotta az összes eddig használtat. Én magam nem tartom csodaszernek, de talán csak azért, mert szinte problémamentes a bőröm. Viszont nagyon szeretem az illatát, jó érzése van a bőrömnek a használat közben is és utána is, úgyhogy nálam megérdemli az 5 csillagot.

UPDATE: Évek múltak el, mire tudatos bőrápolásba kezdtem, és sajnos most már tudom, hogy a parfüm, az illóolajok és a mechanikai hámlasztás nem az arcra valók! Hiába minden jó összetevő, ha maradandó károkat okoz egy termék. Nagyon sajnálom, de a Lush termékei nem arcra valók, pedig imádtam őket. Lábra még jó lesz radírozni, de biztosan nem venném újra.

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás
2021. április 20.

Kirándulás utáni, megpirult, kiszáradt arcbőrömet nagyon szépen rendbe tette. A radírozó hatáshoz én egy kicsit bevizezem az ujjaim, mert ha szárazon kezdeném el dörzsölni, a nagy része lepotyogna, így viszont finom radírozó hatása volt. Az illata meg mesebeli.

UPDATE: Mai eszemmel biztos nem kenném az arcomra, tele van irritatív illatanyaggal és a mechanikai hámlasztó szemcsék több kárt tudnak okozni, mint hasznot. Egyszerűen nem arcra való.