annabanana

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2021. május 1.

Második retinolom! A squalene még mindig szuper, nagyon szereti a bőröm. Azért ez sajnos érzékennyé tette a bőröm, nem tettem fel egyik nap elég napvédőt, és megpirosodtam - én a retit a szemhéjamra is kentem, és bár igyekszem oda is tenni naptejet, valószínűleg kevés volt. Azt hiszem jobb, ha egyáltalán nem teszem a szemhéjamra aktívat, max hidratálót.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2021. május 1.

Első retinolom. A normál bőröm odavan ezért a squalene formuláért! A mitesszereim és pattanásaim száma is csökkent, de igazából ez valószínűleg nem egy ó, hanem több termék és a tudatos ápolás eredménye. Egyáltalán nem lett tőle érzékeny a bőröm, nem hámlottam veszettül, úgyhogy kezdetnek szuper, ha bírja az olajat az ember. A hosszú távú hatásai remélem évek múlva látszanak majd :)

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2021. május 1.

Remek kémiai hámlasztó, az én kevésbé érzékeny és általában normál bőrömnek szuper, de nem ezzel kezdtem, csak az 5%-ossal, új rutinosoknak mindenképpen azt ajánlanám. És nyáron már nem merem használni, ahhoz azért erősnek érzem, és sajnos nincs mindig lelki erőm vagy időm 2 óránként újrakenni a naptejet. Amúgy ha a sebesre repedt sarkamra is kentem, mert reszelni nem tudtam a seb miatt, és csodás volt - persze ehhez túl drága, hogy rendszeresen a lábamra kenjem, de enélkül nem tudtam volna meggyógyítani a lábam és normálisan járni.