Best of Beauty 2019

annabanana

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Damaged Meleg Olajos Hajpakolás

Damaged Meleg Olajos Hajpakolás
2019. május 18.

Nekem bejött, és a rövid hajamra az ötöde is elég. Jól belemasszíroztam a hajtöveimbe, de kellő meleg vizes öblítéssel így sem volt nehéz kimosni (bár azt hiszem a hajtövekre nem teszek legközelebb, mert nem ott hat). Most a hajam dús, puha és nem száll. Nem lesz része a hajápolási rutinomnak, de egy fontosabb esemény előtt szerintem szuper használni.

Lush Aubergine Fürdőbomba

Lush Aubergine Fürdőbomba
2019. február 20.

Kellemes, fűszeres illata van, de nem túl erős. A pezsgése meseszép, élénk kék és zöld csíkok kavarognak a sötétlilában, végül sötétkékké válik a víz, tele csillámmal, melyek nem maradnak sem a bőrön, sem a kádon. A lábam puhábbnak éreztem utána, de nincs ápoló hatása, hanem fellazítja a bőrt. Ajándéknak, egyszeri élménynek szerintem szuper.

Lush Superbalm Fejbőrápoló

Lush Superbalm Fejbőrápoló
2019. február 11.

Téli időszakban kissé korpás a fejbőröm, és másodkézből éppen kapható volt itt KM-en. Felvinni is meglehetősen bonyolult, de kimosni eszméletlen nehéz. Háromszor mostam hajat, hogy kinézzek valahogy, így a csodahatásáról a fejbőrön nem tudok beszámolni. Viszont a szemöldököm bőre is úgy hámlott, mint a korpás haj bőre, úgyhogy elkezdtem erre kenni, és itt sikeres volt! Szerintem ezek a természetes összetevőjű termékek használhatóak több területre is, úgyhogy a homlokomon is kipróbáltam, mikor brutálisan kiszáradt. Egyelőre az ilyen alternatív megoldások miatt megbékéltem vele, de az ára és a nehéz használhatósága miatt nem venném meg újonnan.