Annacska25

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Evana Essential Beauty Eyeshadow Palette

Evana Essential Beauty Eyeshadow Palette
2020. november 26.

Kiváló paletta, nagyon szép színekkel és extra pigmenttel. Még bázis sem szükséges alá, bár én megvettem az EVANA bázist is és azzal együtt még ütősebb. Gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni, én smink gyűjtögető vagyok, de valahogy ez a paletta kerül elő a legtöbbször. :) Erősen ajánlom!

Evana Face Advance Folyékony Alapozó

Evana Face Advance Folyékony Alapozó
2020. november 26.

420 az én színem, pont olyan mint a bőröm, közép árnyalatnak mondható. Isteni a textúrája, gyönyörű lesz tőle a bőröm. Kozmetikusom ajánlotta, de sminkes csoportban is láttam, hogy valaki tesztelte és ezek a vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó alapozó, én is egyetértek. :) Nem áll bele a ráncaimba sem és egész nap tart. Ami még plusz pozitívuma, hogy nem szárítja az amúgy is száraz bőrömet. Imádom!

Evana Eyeshadow Base Gel Szemhéjfesték Bázis

Evana Eyeshadow Base Gel Szemhéjfesték Bázis
2020. november 26.

Legjobb szemhéjfesték bázis és az ára is nagyon megéri. Tökéletes az állaga, jól beletapad a por és egész nap tartós lesz tőle a smink. Nem gyűlik össze a mélyítőben sem tőle a festék. Először a testszínűt vettem meg, aztán a sötétbarnát és a fényeset is, nem tudtam megállni, így aztán mindegyik színt megrendeltem. Csak pozitívat tudok róluk írni, imádom!