annacska99

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. április 6.

Ahogy most olvasgattam itt a véleményeket, rájöttem, hogy számomra ez a termék az ékes példája annak, hogy mennyire más mindannyiunk bőre. Mielőtt megvettem a terméket is olvastam olyan véleményeket, hogy ez egy nehezebb krém, zsíros bőrre nem az igazi, esetleg hyaluronnal higítsuk. Gondoltam azért egy próbát megér, mégis csak szép INCI-je van. És naná hogy megérte! Állagra valóban egy testesebb krém, de ahogy eldolgozom az arcomon, a bőröm rögtön beszívja és se reggel se este, semmilyen csillogást nem hagy maga után(pedig főként a T vonalban kifejezetten zsíros a bőröm)! Nem tudom mások hogyan alkalmazták, én nem viszek fel belőle egy tonnát, tényleg csak egy kisebb borsónyit nyomok ki a csomagolásból, de az bőven elég az egész arcomra. Számomra szuper pozitív csalódás a termék és biztosan újra fogom venni! Plusz pont a tubusos csomagolásért, amit ugyan lehet nem fogok tudni olyan tökéletesen kitisztítatni, mint egy tégelyest, de én szeretem, hogy nem kell mindig belenyúlnom az üvegbe- nem viszek bele bacikat- könnyebb az adagolása is.

Perl Weiss Expert White Fogfehérítő Krém

Perl Weiss Expert White Fogfehérítő Krém
2021. március 31.

Én előtte a "sima" fogkrémemmel is megszoktam mosni a fogam, majd ezzel, bár nincs rá semmilyen előírás, hogy így kéne. Kb 2 hónapja hsználom általában napi 1x, minimális változást látok, picit fehérített tényleg, de azért nyilván nem egy fogorvosi kezelés. A teljesítménye abszolút arányos az árával.

Zara Bushy Gardens EDP

Zara Bushy Gardens EDP
2021. március 31.

Nagyon kellemes illata van, virágos, nem túl tolakodó. Ugyanakkor tartós, ha én már nem is érzem magamon( megszokja az orrom gondolom), akkor is mások megjegyzik, hogy kellemes illatú parfümöm van.

1 ÖSSZETEVŐ