annafekete99

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. július 12.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket. Van,hogy reggel is szoktam használni de este szinte mindig.Nagyon hamar beszívódik es egyáltalán nem ragad amit nagyon szeretek benne.Tok szép lett tole a borom osszképe. Meg nem használom olyan régóta de eddig nagyon szeretem es a többi szarummal is tok jól működik

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. július 12.

Eleg regota használom mar ezt a termeket es nagyon megszerettem, sokat segített a borom állapotán.Sokkal tisztább lett es kevesebb pattanásos van amióta használom.Kb 3 hónapra volt nekem eleg heti kb 5 használat mellett. Az egyetlen dolog amit nem annyira szeretek benne az ahogy elég ragacsos es lassan szívódik be-ezert en csak este szoktam használni de egy tok jól működik.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 12.

Kb 2 honapja hasznalom ezt a termeket es összességében szebb lett a borom osszkepe de nem tudom,hog ez mennyire tudható be ennek.Nem nagyon voltak nagyobb pattanásaim,vagy ha igen az is csak pms miatt/zsiros etelek utan. Amúgy viszonylag hamar beszívódik, más szersmokkal is jól működik es tetszik az állaga-surubb de pont emiatt kevesebb is elég belőle