annajeney

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

BioMagic Krémhajfesték

BioMagic Krémhajfesték
2022. március 12.

Új kedvenc hajfestékem. A színe olyan, akár a mellékelt mintán és nekem nem is kopik a hajamból. Az a trükk, hogy 30 helyett 40 percig hagyom fenn. Én a 3.0 sötétbarna árnyalatot használom. A hajam puha fényes és illatos tőle. Bátran ajánlom azoknak akik egy egészségesebb alternatívára váltanának.

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP
2019. október 9.

3 féle 'Bright crystalhoz' volt eddig szerencsém. Az eredetihez, ehhez, és az agyon reklámozott Parfumeshopos utánzathoz. Azt kell mondjam a két replika közül ez az ami hasonlít az eredetire, majdnem teljesen megegyezik vele ráadásul az ára is pénztárcabarátabb. Őszintén szólva nem szeretek egy repiért 5 ezret kiadni főleg hogy meg se érte....
Az elején kissé alkoholos érzete van, de kb fél perc után eltűnik. A tartósságáról: 2-3 órát stabilan hozza, én meg kicsit utána is ereztem. Csajok, vegyétek ezt ha másolatot kerestek mert nagyon jó!

Dermofuture Ajaknövelő Szérum

Dermofuture Ajaknövelő Szérum
2019. szeptember 4.

A makeup.hu-ról rendeltem, mikor szembejött a reklámja, gondoltam ez kell nekem! NE kövessétek el az én hibám, NE költsetek rá feleslegesen. Ez egy átlátszó szájfény, pocsék, ragadós, levakarhatatlan állaggal. (megül a kupakjában a cucc használat után, összemaszatolja a csomagolást, és az egész táskám ragad tőle konkrétan mert a víz se hozza le) 300 Ft-os eurós bolti szájfények különbek. A leírtakkal ellentétben semmiféle bizsergető hatása nincsen, egyáltalán nem dúsít az ajkakon semmit - nem többet, mint az imént említett olcsó szájfények. Ja, és erőteljesen szárít is. Minden tulajdonságot felvonultat, amit gyűlölök egy termékben, kizárt, hogy újravegyem. Szerintem ez az egy csomag se fogy el, előbb dobom ki.