annajeney

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 28.
Bőrprobléma: -

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. április 13.

Ha akarnám se tudnám lepontozni ezt a terméket, hiszen az illata a kedvenc parfümömre emlékeztet. Soha nem talalkoztam ilyen finom illatú szépségapolasi termékkel. A balzsam sűrű textúráju, könnyen felviheto.(bár kissé érdekes a színe). 2 percig szoktam a hajamon hagyni es már a lemosasnal erzem, hogy jol kisimitja a kocos furtjeimet. Száradás után a hajam fényes, könnyen kezelhető. Bízom benne, hogy a növekedést is elősegíti majd.

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Stift
2019. április 2.

A kremmania már sok rossz vásárlástól mentett meg, így nagyon bánom, hogy nem néztem fel ide, mielott megvettem ezt a dezodort. Szívem szerint káromkodnék most egy sort itt, de, hogy értsétek, mi is a bajom vele...
Egy hónapja használom, de csak most esett le, mitől vagyok mostanában izzadósabb. Hát ettől az "izzadásgátlótól". Reggel 8 kor felkenem, 11kor már érzem az izzadságot. Ez sosem fordult elő korábban, nem vagyok izzadós típusú, így egyértelmű, hogy ez a hibás. Az állaga, mintha zsírt kennék a hónaljamra, csúszik, nehezen szárad. Az már csak hab a tortán, hogy szerintem az illata is borzalmas. Az ára sem túl kedvező, magyarán pénzkidobás az egész. Már bizonyos, hogy nekem nem szabad eltérni a jól bevalt Rexona stiftektől. Olvasva az itteni értékeléseket és a saját tapasztalatomat egybevetve szerintem sürgősen be kellene szüntetni a terméket.

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Paris Les Chocolats Ultra Matte Liquid Lipstick
2019. április 2.

Rendben, finom az illata. Az állagára sincs panaszom. Viszont ez a szín választék... Talan a bordó elfogadható, a többi felkenve mind hulla szürkés beütésű. Nagyon nem jön be ez a kollekció.