AnnaLAKK

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Baba Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan Teafaolajjal

Baba Antibakteriális Hatású Folyékony Szappan Teafaolajjal
2019. november 10.

Kézmosáshoz és sminkecset tisztításhoz használom. Jól habzik, és már kis adag is elég úgy érzem, ugyan egy kicsit szárít, de valamit valamiért a fertőtlenítő hatásáért vettem. Az illata egy kicsit férfias, de nekem bejön végre nem egy édes émelyítő illat mint a többi kézmosó szappannál.

Balea Desert Sun Kézápoló Mousse

Balea Desert Sun Kézápoló Mousse
2019. október 31.

Az itt olvasottak után vettem, hogy az otthoni házimunka és kézmosás utáni kézkrémezésre. Nagyon jól tettem, imádom a gyümölcsös könnyed illatát. A pumpás adagoló praktikus és az ára egyáltalán nem vészes ahhoz képest, hogy milyen nagy mennyiség. Abszolút favorit lett itthon nagyon szeretem, gyorsan beszívódik és sokáig érzem az illatát.

Eveline Cosmetics Banana Care Kézbalzsam

Eveline Cosmetics Banana Care Kézbalzsam
2019. október 31.

A táskámba kerestem egy kis méretű kézkrémet amit út közben tudok használni. Nagyon csábító és trendi a csomagolás. Az illata sajnos csalódás volt, ugyan láttam, hogy mangó illat is van benne, de a banánt egyáltalán nem érzem, inkább gyümölcsös rágógumira hasonlít az illata. A boltban nem tudtam megszagolni mert le volt gondosan ragasztva, ami egy részről jó mert higiénikus, viszont az illata meglepetés volt így. Egy átlagos gyorsan beszívódó kézkrémnek érzem. Ár-érték arányban nem a legjobb, mert egy kicsit drágábban már vannak sokkal jobb minőségű kézkrémek. El fogom használni, de nem lett a kedvencem biztos nem veszem újra, Yves Rochertől és az Avontól sokkal jobb mini kézkrémjeim vannak.