AnnaLAKK

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2020. október 22.

Olcsó és ezért elmegy kategória. Életem első szárazsamponjához képest, ami a Trend it up volt sokkal rosszabb. Akkor még nem tudtam milyen jó terméket vettem elsőre, azóta akármit kipróbáltam eddig csak rosszabb volt. Azért szoktam barna hajra való száraz sampont venni, hogy az enyhén őszülő hajamat is kicsit elrejtsem enyhén el is fedi. Működik nem rossz, ha vészhelyzet van akkor lehet használni, fehér porréteget nem hagy, volumenizál is egy kicsit, de nem veszem újra inkább jobb terméket veszek helyette még ha többe is kerül.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2020. február 20.

Egy vlogger ajánlotta a terméket. Leárazva vettem az első adagot 1299 Ft volt most 1999 Ft és azóta is imádom. A bőregyenetlenségeimet kisimítja és gyorsan beszívódik ugyan egy kicsit ragacsos érzésű utána az arcom, de én vagy alapozok rá, vagy krémezem az arcomat és akkor már már nem lehet érezni. Az illata is kellemesen citrusos. Elkezdtem használni a terhességi striáimra és ott is nagyon szép eredménnyel dolgozik. Szuper termék már a második üvegcsével veszem. Ha újra akciós lesz tuti betárazok belőle :)

aussie Wash + Blow Clean Supreme Szárazsampon

aussie Wash + Blow Clean Supreme Szárazsampon
2020. január 21.

Két-három napos hajamat frissítettem vele, de sajnos nekem nem volt látványos hatás. Az első fél órában szépen matított és dúsított, de mire az utcára értem már nem látszódott belőle semmi. Nekem más száraz samponok jobban hatottak ezért nem lett kedvenc tovább ajándékoztam.