annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Kérastase Resistance Sérum Therapiste

Kérastase Resistance Sérum Therapiste
2020. május 29.

Elképzelhető, hogy egyszerre sokat tettem fel, de hosszú a hajam és azt gondoltam hogy egy mogyorónyi mennyiség kell rá. mindenesetre szárítás után úgy néztem ki, mintha csak most akarnám megmosni a hajam. olajos tincsek maradtak hátra, de gondoltam, nem baj, úgyis pár nap múlva újra kell hajat mosnom, de ez másnapra esett végül, mert másnap reggel borzasztóan összegubancolódott hajjal ébredtem. hogy mennyire ápolta mindeközben a hajam, arról nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem észre látványos eredményt, de remélem azért hatott valamit.

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil

Kérastase Elixir Ultime Rose Hair Oil
2020. május 29.

Nagyon kellemes elixír, megszünteti a gubancolódást, és száradás után olyan a hajam esése, fénye, mintha most léptem volna ki fodrász szalonból. mivel elég vékony szálú és hosszú a hajam, kicsit lelapítja frizurám, de ezzel együtt nagyon szeretem. valaki írta, hogy száll tőle a haja, ezt én is tapasztaltam közvetlen hajszárítás után. egy nappal a hajmosást is elhúzza, ha használom, mert kevésbé zsirosodik a hajam tőle.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. május 22.

Kedves illat, visszafogott, mégsem unalmas. Nem az én világom, de mindig megörülök, ha megérzem valakin.

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

APhysalis Pubescens nevűföldicseresznyefaj gyümölcsének kivonata. Magas A- és C-vitamin tartalma miatt antioxidáns tulajdonságokkal bír. Gyulladásgátló hatása miatt használják kozmetikumokban.

Quaternium-14 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott