annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2021. augusztus 24.

Én nem érzem benne a gyümölcsöt, de a teát annál inkább. A Thé rouge jut róla eszembe, de ez áttetszőbb, kevésbé markáns tea illat. Szeretem.

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème

Dior Capture Totale Super Potent Rich Crème
2021. augusztus 22.

Csak egy kétnapos próbát tettem vele a SUPER POTENT szérummal együtt használva reggel és este. Hát nem semmi, a bőröm olyan lett, mintha kétórás kozmetikai kezelésről jöttem volna épp, és ez napokon keresztül. Életemben először elfelejtettem alapozót feltenni reggel miután kisminkeltem a szemem.

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%
2021. április 23.

A Clinique oldalán ez áll:
“Egyszerűen keverj össze 2 cseppet reggel és este a hidratálóddal és figyeld a csodát!:
Már az első használat során világosabbá varázsolja a bőrt. Csökkenti az életkorral járó foltok számát és a vonalak és ráncok megjelenését.” (A helyesírási hibákat és elütéseket javítottam)

Egy hete használom és várom a csodát. És jön? Egy csudát! Viccet félretéve, talán az első nap, amikor felkentem, összébb húzta a pórusokat és mintha egy kis ragyogást is adott volna a bőrnek, ettől fiatalabbak látszott, de be kell vallanom, az első napokban jó sokat kentem fel, nem 2 cseppet, ahogy itt ajánlják, hanem vagy tízet, s azt is a krém előtt, mint egy szérumot. Amióta a fenti leíráshoz igazodva 2 cseppet belekeverek a hidratálómba (szintén Clinique), nem látszik semmi.
Hogy hosszabb távon öregedésgátló hatása lenne, azt egy hét után nem lehet megmondani. Ha valaki évekig használta, majd szóljon róla :-)

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

APhysalis Pubescens nevűföldicseresznyefaj gyümölcsének kivonata. Magas A- és C-vitamin tartalma miatt antioxidáns tulajdonságokkal bír. Gyulladásgátló hatása miatt használják kozmetikumokban.

Quaternium-14 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott