annama

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcpermet

Adrienne Feller Hungarian Spring Arcpermet
2019. október 4.

Nagyon szeretem. Ezzel indul a napom reggel mosakodás után. Körbeleng percekig a rózsaillat, az arcbőrömet pedig puhának, jól hidratáltnak érzem, amióta használom. Van, hogy napközben is, ha nincs rajtam még smink, fújok kicsit az arcomra. Annyira üde, kellemes az illata, tényleg mintha a tavaszt permetezném magamra.

Clinique Airbrush Korrektor

Clinique Airbrush Korrektor
2019. augusztus 5.

A 04-es árnyalatot használom és nagyon szeretem, nem készítek nélküle sminket. Nagyon szépen kivilágisítja a kisebb árnyékokat a száj körül, leszedi a pirosságot és a szemem alá is tökéletes az állaga. Szépen eldolhozható bármelyik alapozómmal.

Tom Ford Lip Color Rúzs

Tom Ford Lip Color Rúzs
2019. május 21.

Az original sin árnyalatot használom, nagyon szeretem. Ahogy a neve is elárulja, vörös és csábító. A rúzs nagyon szépen, egyenletesen kopik, a fénye természetes, mint a jól hidratált bőré, nem maszatolódik a széleken, nyugodt vagyok, ha viselem, hogy nem fogok egy véletlen kézmozdulat után bohóc arccal mászkálni, így nincs az a kényszerem sem, hogy folyton ellenőrizzem, jól festek-e még a vörös számmal. A csomagolása is nagyon tetszik, gyermekkori nosztalgiát ébreszt bennem, mert arra az elegáns, csillogó bűvészdobozra hasonlít, amelybe belefektettek egy csinos nőt, s lemezekkel feldarabolták, majd épségben előbújt a produkció végén, s meghajolt. Ez a rúzs jól illene egy ilyen mutatványhoz :-)

1 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ

APhysalis Pubescens nevűföldicseresznyefaj gyümölcsének kivonata. Magas A- és C-vitamin tartalma miatt antioxidáns tulajdonságokkal bír. Gyulladásgátló hatása miatt használják kozmetikumokban.

Quaternium-14 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott