annamaria01

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pantene Pro-V Instant Nourishing Spray Aqua Light

Pantene Pro-V Instant Nourishing Spray Aqua Light
2016. október 27.

Valami csodálatos. A létező összes fajtát kipróbáltam, de ez a legjobb. Könnyen kifésülhető a haj tőle,(hát középig érő hullámos hajon tesztelt :)) csillogó, könnyen kezelhető, ápolt lesz. Semmi negatívumot nem tudok írni róla

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2016. október 4.

Már többször újravettem, ez a legjobb ^^ Az első 1-2 használatnál sok festéket vesz fel,de utána csak annyit amennyit kell (mint általában más spirálnál is). Gyönyörűek tőle a szempilláim. Mindig összekeverem melyik pozíció hosszabít és melyik dúsít, mert igazából mindkettővel imádom :))

Daiso Japan Natural Pack Charcoal Peel Off Mask

Daiso Japan Natural Pack Charcoal Peel Off Mask
2016. szeptember 14.

Elég sok rossz vélemény van róla,de nekem bevált. Arc gőzöltetése nélkül is használ. (nálam)Ecsettel szoktam felvenni, mert kézzel számomra lehetetlen. Szépen matítja a bőrt és sokkal tisztábbnak is érzem,a miteszerek nem 100%-át tünteti el,ha így lenne nem létezne problémás bőr :Dde elég nagy részét szépen kiszedi. Nagyon sokáig elég volt,úgy hogy volt amikor teljes arcra használtam. Mikor teljesen kiürült, a tubus szétvágása után még olyan 3 alkalomra valót ki tudtam szedni, így nálam 6 hónapig bírta. Szerintem érdemes kipróbálni, mert van akinek használ én például biztos újrarendelem