AnnamariaGalik

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Yves Rocher Tápláló Tusfürdő Krém Zabkivonattal

Yves Rocher Tápláló Tusfürdő Krém Zabkivonattal
2020. január 29.

Abszolút jó véleménnyel vagyok a termékről. Nagyon krémes állagú, nem szárít (engem legalábbis nem), semleges illata van és sokáig elég.

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán

Coconutoil Cosmetics Ajakápoló Balzsam Argán
2019. március 24.

Nagyon "zöld" az összetevőit nézve, bár még így is kicsit sokallom, hogy mennyi minden van benne egy ajakbalzsamhoz képest.
Gyengén teljesít (bár lassan fogy), szinte semmit nem érezni az argán olaj jótékony hatásaiból.
Valamint rájöttem, hogy mivel nincs mindig lehetőségem alaposan kezet mosni, nem is annyira praktikus ez a tégelyes megoldás. Nem szeretem "feldobni" (azért, mivel ha mondjuk éppen a tömegközlekedésen vagyok, és koszos a kezem, a kézfertőtlenítőm nincs nálam, vagy épp nincs is birtokomban, egyszerűen nem nyúlkálok a bőrömhöz, pláne nem a számhoz piszkos kézzel), ez pedig hátráltatja a funkciója betöltésében.
Nem veszem újra.

Rexona Invisible Pure Deo Stift

Rexona Invisible Pure Deo Stift
2019. március 24.

Nem hagyott foltot, és tartós, véd, nem izzadom át a ruháimat, nincs erős szaga, DE:
A tartósságát egy kicsit sokkallom, ha lehet így fogalmazni. Negyvennyolc órás ugyebár, na nekem, ennyire nem szokott szükségem lenni (szerintem még ébren maradni is nehezen menni 48 órán át), és lemosni ELKÉPESZTŐEN nehéz! Ettől kicsit furcsán érzem magam, hogy ennyire erőlködni kell, hogy maradéktalanul eltávolítsam a bőrömről.
(Arról nem is beszélve, hogy az ízlésemnek sok benne a piros pöttyös összetevő.)
Mégis azt mondanám, jobbat egyelőre nem találtam...