AnnaPanka

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. március 3.

A 7.7-es árnyalatot próbáltam ki, olyan színű hajat szeretnék, mint a dobozon. Egy pár éve már rézvörös a hajam. Persze tudtam, hogy pont olyan úgysem lesz, de azért ért egy kis csalódás. Vörös lett, de ahhoz a színhez köze sincs. Sötét lett nagyon. Bár maga a szín szép, annak aki természetesebb hatású sötétebb vöröst szeretne jó is lehet. Nekem szép csillogó és puha volt utána a hajam, igaz teszek mindig pakolást festés után. Szépen, egyenletesen fogta be a hajam, a festett és a lenőtt rész is ugyanolyan színű lett. Sajnálom, hogy a szín nem jött be, mert amúgy elégedett lennék vele.

Trend It Up Ultra Black Vízálló Szemhéjtus

Trend It Up Ultra Black Vízálló Szemhéjtus
2017. augusztus 26.

Ó, hát úgy látom itt én leszek a mumus... Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, de nekem nem vált be annyira, mint az előttem szólóknak. Tényleg nagyon fekete, könnyű használni, bár én alapból az ilyen jellegű tusokkal tudok a legszebben dolgozni. Viszont nekem sajnos nap végére felkenődik a szemhéjamra, amit pislogás közben még érzek is, mert ragad. Ez jellemzően a bal szememen történik, ahol petyhüdtebb a szemhéjam, valószínűleg ez a baja. Emiatt csak három csillag, egyébként nem rejtett szemhéjúaknak tökéletes tus lehet.

RdeL Young Szemöldökceruza

RdeL Young Szemöldökceruza
2017. március 15.

Csak nekem nem jött be? :( Jó véleményeket írtatok, gondoltam kipróbálom. Végül is pár száz forint, sok veszíteni valóm nincs. Örülök is, hogy nem drágább.. számomra sajnos használhatatlan szinte. Világos színűt vettem, kicsit sárgás. Ez még hagyján, de alig tudok vele rajzolni, mintha viasszal akarnám megcsinálni a szemöldököm. Nem fog rendesen, oda kell nyomni és többször át kell húzni, akkor látszik valami. Viszont maszatos lesz a végeredmény... Oké, ezt még korrigálom korrektorral. De mivel nem jó színt vettem kis porral ki kell egészíteni, azt meg nem lehet rá felvinni normálisan. Az ecset csak elkeni amit addig megcsináltam, a por meg alig akar ott maradni. Mire sikerül alkotni valamit elmegy egy csomó idő és a végeredmény nem szép. Nem is tartós, elkenődik, eltűnik. Én nem veszem újra.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ