AnnaR

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2024. január 14.

Azért nem három csillag, mert egyébként egy nagyon jó sampon, csak szerintem nem nekem. Az én fejbőrömre, ami nem érzékeny, csak a korpásodási hajlama miatt szeretem a Balea ph semleges samponját használni rá. A kassza után vettem észre, hogy nem a szokásosat vettem, gondoltam sebaj; kisérletezünk. Egy jól habzó, illatmentes, teljesen okés sampon. Én úgy látom, hogy nem zsirositja jobban a hajam, de én két samponnal mosok hajat vagy egy éve, illetve masszirozom a fejbőrömet az erre való kis fejbőrmasszirozóval, mert igy érzem teljesen tisztának a hajamat. Jó kis sampon, de nem hiszem, hogy újra meg fogom venni.

Balea Sensitive Szárazsampon

Balea Sensitive Szárazsampon
2024. január 5.

Lehet, hogy illatmentes, mégis van valami... fura szaga. Nem tudom, nem tetszett. Szerintem maradok a sima, szőke szárazsamponnál. Egyébként a termék jó, ugyanaz a minőség mint a többi Balea szárazsamponnál

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2024. január 5.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket.

Nagyon örültem, hogy megkaptam a lehetőséget, mert az ajkaim valahogy nem tudnak meggyógyulni mostanában. Kicserepesedtek, szárazak voltak, kirepedeztek, ha elfelejtettem kenni, ráadásul ilyenkor, a sebes-sérült ajkakkal a herpesz veszély is nagyobb.
Először éjszakára kentem fel, aztán napközben is. Engem meglepett, hogy mennyire mentolos, de ez hamar elillant, miután az ajkaim megnyugodtak, ugyanis ez a krém nagyjából azonnal elkezd hatni. Színre amúgy fehér, de egész jól el lehet oszlatni az ajkakon és így a színe sem látszik. Több, mint egy hete használom, most már kezdem a napi kettőről egyre csökkenteni a használatát, mert úgy érzem egy ajakápló elég lesz hétköznapokra, nem mellesleg hiányzik a rúzsozás is : D Úgy néz ki, hogy tényleg rendbe tette az ajkaimat, nem csak felületesen ápolta, mint az eddigi termékek, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Herpesz ellen is beválik, úgy néz ki, legalábbis megelőző hatása biztos hogy van, ugyanis még a hólyagok megjelenése előtt elmúlt a viszkető érzés, ami az utolsó előtti lépés nálam az ajakherpesz előtt...

Szóval tetszik, valószínűleg megvenném teljes áron is, mert nem tartom drágának, de egész évben nem hiszem, hogy használnám. Így viszont egy-egy hetes-két hetes "kezelés " alkalmára nagyon jó és hasznos

Update: Mivel az influenza járvány engem sem kímélt így immunrendszer híján előjött a felső ajkamon a herpesz. Kevesebb mint öt nap alatt teljesen meggyógyította, még csak seb sem maradt utána. Eddig egyik jónak tartott krémem sem segített ennyire gyorsan. Most már biztos, hogy csillagos ötös a termék :)

Ui.: 2024.01. visszataláltam hozzá :D A Carmex nekem nem tetszik annyira, ez teljesen jó alternativa helyette, ráadásul ott van az ajakherpesz megelőző tulajdonsága is . Szuper termék, ajánlom továbbra is

1 ÖSSZETEVŐ