AnnaR

1995 pont

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1995 pont

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal

Balea Tisztító Arcmaszk Holt-Tengeri Iszappal
2019. október 12.

Nagyon jó kis termék ^^ A fehér agyagos maszk mellett ez lett a második best of nálam. Olyan mint egy finom szemcsés bőrradír, az agyag nagyon tetszik benne, a bőröm is szereti. Az állagának köszönhetően könnyű tárolni is, nem folyik ki belőle semmi (lehet kapni ilyen konyhai csipeszt (?) azzal szoktam lezárni a tasakokat, a legkisebb pont jó rá méretben), felvinni is elég könnyű, jól el lehet oszlatni. Az én bőröm inkább kicsit felforrósodik tőle, mikor épp rajtam van a maszk, de lemosás után irritációt, kipirosodást nem lehet látni. Szerintem nem húzza jobban a bőrt, mint mondjuk egy aktív szenes maszk, számomra ez nem volt kellemetlen.
Örülök, hogy ráakadtam, remélem sokáig kapható lesz :)

Cien XXL Tusfürdő

Cien XXL Tusfürdő
2019. szeptember 18.

Irritálja a bőröm, de nem nagyon és az illata, állaga okés. Ettől függetlenül alig várom, hogy elfogyjon és mehessek Balea tusfürdőkért.

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2019. szeptember 12.

Nem rossz, de fedése szinte nincs és felkenve viszonylag hosszú idő,amíg megszárad, tehát mindenképpen púderezni kell. Az első orrfújásnál így is ott marad a zsepin az alapozó.Ennek ellenére szépen belesimul a bőrömbe, nem csinál vele semmit és nem is fényesedik, szóval nagyon jól viseli ezt a változó időt. Első nem matt alapozóm, szóval kicsit tartottam tőle, de összességében elégedett vagyok vele. Csak hát.. ott vannak a zavaró szépséghibák (fedés, ár, száradás). Lehetne jobb - főleg ezért az árért. Áron alul vettem jóóóval mert meg kellett húzni a nadrágszíjat és nem lett volna pénzem egy új termékre. De ha elfogy akkor vissza a Catrice all matt plus-hoz, amilyen gyorsan csak lehet, mert a Catrice közel 1400 ft-tal olcsóbb és azért ennél jóval többet tud.