AnnaR

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. október 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2020. március 25.

Az egyetem miatt most már csak 4-5 órát alszom és kellett egy erős korrektor a szem alatti táskákra, lila karikákra. Korábban már próbáltam, de nem tetszett, de a drogériában nem találtam mást, aminek erős lenne a fedése. Végül megvettem és nem bántam meg. Valószínűleg hibás vagy romlott terméket tesztelhettem korábban. Szépen simul a bőrbe, a színe tökéletes és mindegy, hogy alapozó alá vagy fölé teszem.Tökéletesen fed, akár szemhéjbázisnak is jó, szóval sokrétegűen fel lehet használni, ami nagy segítség. A fedése miatt jó ideig elég lesz és mindössze egy ezres volt.
Pipa. Én mindenkinek ajánlom.

2020.03.

Nem tudom, hogy miért, de bár figyeltem, hogy mindig tökéletesen lezárjam a termék kiszáradt. Szerintem itt most elengedem a termék kezét. A bőrömön jól működött, de szeretnék egy ennél megbízhatóbb korrektort

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2020. március 18.

Egészen elkpesztő. Tesómnak vettem egy teafaolajos szappant karácsonyra és akkor szöget ütött a fejembe, hogyha az ő problémás bőrére jó az a szappan, akkor talán a saját bőrömhöz is nézhetnék szappant. Olvastam, hogy a verbéna is gyulladáscsökkentő hatású, ezért gondoltam kipróbálom szappanban. A márka nem volt kérdéses, nagy fanja vagyok az Alverdenek :)
Jelenleg úgy értzem, hogy félredobom az arc maszkjaimat, nem kísérletezek tovább semmivel, ez a szappan maga tökély. Tökéletesen mattít, tisztít, tudom, hogy mi az a két arcmaszk amivel lehet kombinálni, hogy tényleg jó tegyek a bőrömnek. Nem utolsó sorban nagyon szeretem az illatát :)
Nekem ez a szappan 5*

Balea Porenfein Sugar Scrub

Balea Porenfein Sugar Scrub
2020. március 18.

Olyan az illata és az állaga, mint az olvasztott gumicukornak. Kicsit durva szemcsék vannak benne, nem érzékeny bőröm is pirosra karistolta. De összességében nem rossz. Még egy darabig ismerkedek vele.