annareka

Regisztráció dátuma: 2013. november 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. november 3.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Comptoir sud Pacifique Vanille Abricot Parfüm

Comptoir sud Pacifique Vanille Abricot Parfüm
2021. január 5.

Nekem ez egy az egyben Montale Sweet Vanilla. Nem egy rafinált illat -mint ahogy a Montale sem az- de mindenképpen bájos és néha jól esik az ilyen típusú egyszerű élvezet. Kár, hogy a férjem nem szereti.

Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo High Cover

Yves Saint Laurent Touche Éclat Stylo High Cover
2020. június 2.

Ez egy iszonyatosan jó termék, csak nem arra, amire az ajánlás alapján gondolnánk. :) Nem, nem fogja a karikákat eltakarni és szerintem még annyi fedése sincs, mint az eredeti Touche Éclat-nak,viszont csodaszépen megfiatalítja és élénkíti a szemkörnyéket, egyszerűen sugárzó lesz tőle a bőr. Én nem vagyok egy nagy highlighter-fan, de ezt a terméket imádom highlighterként használni, csodásan kiemeli csillámok nélkül is a magas pontokat. Ajánlom mindenkinek, akinek nincs sok gond a bőrével és olyan terméket keres, ami csillámok nélkül teszi ragyogóvá az arcot.

Clarins Suncare Face Cream SPF30

Clarins Suncare Face Cream SPF30
2020. április 15.

Vegyesek az érzéseim, mert egyrészt gyorsan beszívódik és szép bőrképet hagy maga után, másrészt néha ha hirtelen és sok krémet kenek, a szememet valami elképesztően bírja irritálni, konkrétan 20 percig ömlik utána a könnyem. Ha nagyon óvatosan, gyengéden és apránként viszem fel a szemkörnyékemre, akkor egész jól tolerálom. Ezért sajnos csak 4 csillag jár, viszont kevésbé érzékeny szeműeknek szívesen ajánlom, mert ezt leszámítva szuper kis fényvédő.

1 MÁRKA