annasara

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bayer Priorin

Bayer Priorin
2022. március 25.

Jó néhány hasonló típusú vitaminnal kísérleteztem, de egyértelműen ez a legjobb.
Körülbelül két hét után szinte teljesen megállt a hajhullás és még hajmosás után is csak pár szál maradt a hajkefében, a Priorin előtt pedig csomókban hullott. Első próbálkozásra két havi adagot vettem, ami pár hete elfogyott és a napokban észrevettem, hogy ismét intenzívebben kezdett hullani a hajam, úgyhogy most újrakezdem a kúrát, kiderül meddig tart a hatása, illetve hogy hosszabb kúra után vajon tényleg teljesen megáll a hajhullás,vagy szinten tartáshoz állandóan szedni kell.
További előnye, hogy a legtöbb hasonló készítménnyel ellentétben, ez nincs tele B vitaminokkal, ezáltal nem növeli az étvágyat.
Az egyetlen negatívum, hogy a használata mellett sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, de ennyi kényelmetlenség belefér a sok pozitív eredmény mellett.

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution

almost 1.618 Argireline+Tripeptide5 Natural Biserum - 10% Peptides Solution
2022. március 20.

Az első célzott kísérletem a peptidekkel, és nagyon szeretem, nekem csodaszer. Könnyed textúrájú, nagyon kellemes érzés használni, és gyönyörű egységes bőrképet eredményez, puhít, feltölt, az apró száj és szemkörnyéki miminaki ráncoknál kifejezetten látványos a hatása. Miután elfogyott az első üvegcsém egy külföldi utam során és pár hétig nem tudtam újat vásárolni határozottan éreztem a hiányát, sokkal fakóbb volt a bőröm nélküle. Mivel extra érzékeny bőröm van, ami szinte azonnal "reagál" bármire ami irritációt okozhat, az is hatalmas előnye, hogy a sok jóótékony hatás mellett, sem kiütést, sem pirosságot nem okoz és kiválóan illeszthető a már meglévő c-vitamin- hyaluron- retinol alapú rutinomba. Tényleg nagyon jó termék és szuper, hogy magyar, ezen kívül az is, hogy drogériában könnyen beszerezhető.

Mad Hippie Triple C Night Cream

Mad Hippie Triple C Night Cream
2022. március 19.

Sűrű állagú fehér színű, enyhén gyógynövényes illatú krém, amely sötétbarna színű tégelyben bambusz spatulával érkezik. Bár kb fél borsónyi mennyiséget vittem fel első használatkor, a fehér réteg megmaradt a bőrömön és viszonylag nehezen szívódott fel, de mivel egy kifejezetten éjszakára ajánlott krémről van szó, este a nehezebb felszívódás már nem annyira zavaró. Jól hidratál, pár hét elteltével a folthalványító hatása is látványos. Nem lett nélkülözhetetlen eleme a rutinomnak, nem tapasztaltam semmilyen kiemelkedő eredményt, de ártani nem árt és szerintem egy megbízható standard éjszakai krém, az ár-érték arányt tekintve viszont nem a legjobb.

1 MÁRKA