annasara

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2020. július 23.

Jó kis krém, szép összetevőkkel, irritációt nem okoz és könnyen beszívódik a bőrbe. Ennek ellenére sajnos nálam nem igazán működik, a zsírosodásra hajlamos részekre túl soknak bizonyult, a fölé felvitt színezett fényvédő kb egy óra múlva kifényesedik, az arcom szárazabb részeit pedig nem hidratálja eléggé. Végül az esti rutin utolsó részeként, szérum és lotion után, éjszakára használom két rétegben, így reggelre szépen feltölti a bőrt. Újravenni nem fogom, de annak aki egy könnyed textúrájú hidratálót keres a melegebb hónapkra érdemes lehet kísérleteznie vele.

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner

Schwarzkopf Palette Ashy Blonde Toner
2020. május 31.

Balayage technikával szőkített, néhány besárgult tincsre próbáltam az Ashy Blonde árnyalatot. 25 percig hagytam hatni, csodát nem tett, teljesen nem szedte ki a sárgás tonust, de lényegesen sokat javított az árnyalaton. SOS megoldásnak szerintem teljesen rendben van, könnyen felvihető krém állagú és nem szárít, bár az illata valóban nem túl kellemes.

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2020. április 23.

Kevés, de nagyon hasznos, koncentrált összetevőt tartalmaz és beváltja mindazt amit igér. Arcisztítás után használom reggel és este, az enyhén még nedves bőrre kézzel viszem fel, azonnal beszívja a bőröm, szuper puha lesz tőle és nagyon jó alap a rutin további lépései előtt. Három hete használom, de biztosan újra veszem ha elfogy, tényleg csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, sőt már az édesanyám is kipróbálta, akinek extrém érzékeny rozaceára hajlamos bőre van, korából adódóan ráncokkal, de ő is nagyon elégedett ezzel a tonikkal, sőt nála néhány nap után már látható volt a simító, ráncefeltöltő hatás is, főleg a szem és száj környékén. Szuper hidratálás, nincs irritáció, vagy bármilyen kellemetlen "mellékhatás", nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek.