AnnaZsB

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Laneige BB Cushion Pore Control SPF50+ / PA+++

Laneige BB Cushion Pore Control SPF50+ / PA+++
2017. április 7.

Nekem nagyon bejön, szépen fed de minimálisan, nekem pont jó mert nem szeretem ha gumiarcom van (nem természetesen). Az illata nagyon kellemes, nem zsírosodom tőle viszont kicsit csillog az arcom a nap végére ami nem segít ennek a terméknek. Nem marad fent egész nap, szóval délután újra kell kenni. Ami zavaróbb és nem gondoltam bele mikor rendeltem, hogy a pamacsot mindíg bele kell mártani a krémbe ami nem hiszem hogy nagyon higénikus, mivel mindíg belekenem az arcomról a zsírt a krémbe. Amúgy jó termék de nem nevezném csodaszernek. Nyáron jó lesz használni mivel 50SPF+ , csak attól félek, nehogy túl világos legyen az arcomhoz.
Majd updatelek.

Omorovicza Perfecting Lip Balm

Omorovicza Perfecting Lip Balm
2017. április 5.

Nekem nagyon bejön, ajándékba kaptam és pár napja használom. Kicsi tégely, nagyon kevés is elég belőle mert annyira zsíros, de nem annyira nehéz. Nem tudom mivel jobb mint egy sima ajakbalzsam de így, hogy ajándékba kaptam nagyon jó, hogy van. Nem tudom vennék-e ha elfogyna mivel elég drága. Csodaszernek nem mondanám mert nem hiszem, hogy annyival többet adna mint az eddig használt ajakbalzsamok de kelemes a használata.
Ami még nem annyira tetszik, hogy ujjal kell felkenni, ami azért rossz, mert csomószor tömegközlekedésen ülve van időm bekenni az ajkaimat és olyankor nagyon piszkosnak érzem a kezeimet és ezért praktikusabbak a tradicionális rúzs kiszerelés.
Jó, hogy magyar termék és ilyen elegáns a kiszerelése de praktikusnak nem annyira mondanám és csodaszernek sem. De szívesen használom mert jól ápol!

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2017. március 21.

Ajándékba kaptam és bár tudom, hogy a habzó artisztítók nem a legjobban passzoló termékek a pattanásos/zsíros bőrre, azt hiszem mégis nagyon jól teszi a dolgát anélkül, hogy még zsírosabb lenne a bőröm napközben. Esténként szoktam használni és miután lemosom a sminket nagyon kellemesen tisztítja az arcom.
Az illata és állaga kellemes, szépen habzik és nem szárítja a bőrömet. Miután megmostam az arcom és törölközővel megszárítom selymesebb a bőröm, ami nagyon kellemes.
Már lassan 3 hónapja használom és gondoltam rendelek egyet hátha...de hát nekem borzasztóan drága...jó termék de sajnos ennyire nem :D majd talán ha megengedhetem magamnak újra rendelem addig is kiélvezem ezt a hátralévő 1-2 hónapot (azthiszem ennyi van még a tubusban). Aki megengedheti magának szerintem nem rossz termék de nézzen körül alaposan mert ennyi pénzből több jó terméket is lehet venni.
Ára miatt 4 csillag

3 ÖSSZETEVŐ