anndee

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2019. november 13.

Nagyon sokat gondolkodtam,hogy melyiket válasszam a 3 (4) közül,de végül a zöldre esett a választásom, aztán megláttam,hogy van vízálló verzió is,így nem is volt kérdés, hogy ezt szeretném. Az előző spirálom Oriflame-es, nagyon szolid pillákat csinált, természetes hatása volt,szerettem is. Nem maszatolódott, néhány óra után törölgetni kellett a szemem alatt, de egyébként semmi gond nem volt vele. Ezzel szemben ez a spirál brutál pillákat csinál. A kefe formája tetszik, viszont a mérete meglepően nagy, szóval nem 5 perccel indulás előtt kell elkezdenem bénázni vele. Sok jót olvastam a tartósságáról, én sajnos ezt nem tapasztalom. Folyton figyelnem kell, hogy mennyire mászik el,mert emberekkel dolgozom és elég cikinek érzem, ha panda szemeim vannak. Sajnos 1-2 óra után már észreveszem,hogy vagy a szemhéjam, vagy a szemem alatt fekete foltos vagyok :( A lemosás az megint érdekes dolog, mert elég ragaszkodó és másnap reggel még nyomot hagy a szemem alatt. Nagyon sajnálom, mert nagyon sok jót olvastam róla és annyira szeretném szeretni :/ Még próbálkozom vele, nem vagyok az a fajta, aki kidobja a cuccait, hátha változik a véleményem :)

Update:Egy hónap használat után már nem maszatol, viszont nekem a kefe eszméletlen nagy,folyton összekenem a szemhéjamat vele. Illetve zavar,hogy alig tudom lemosni a szememről,másnap reggel pedig fekete a szemem alatt... Úgyhogy 3 csillag helyett 4-et kap, mert az ára nem rossz egyébként, de nem ez lesz a kedvenc spirálom, pedig nagyon sajnálom.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. július 28.

Akciósan vettem,bár ne tettem volna.. tanulópénz.
Fullasztó szaga van (Vegetal Boost-ot használtam), emellett egy használathoz kb a negyed flakont el kellett fújnom,és még így se ér túl sokat. Elfújkálom,ha már megvettem,de másnapos zsíros hajon szinte már semmit sem ért.

Herbária Solar Naptej SPF50

Herbária Solar Naptej SPF50
2019. július 2.

Hófehér bőröm van,ami max. 10 perc alatt is képes vörösre égni, így próbáltam olyan naptejet keresni,ami nagy kiszerelésű és nem kerül egy vagyonba. Néhány éve találtam rá erre a termékre, és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Nem mondom,hogy nem érzem a bőrömön,de ilyen melegben amúgy is izzadok. Az arcomra is használom,és a sminket is elég jól bírja (mondjuk nem viszem túlzásba, CC krém+púder). Egy kicsit megfog a nap (óra szíja alatt látszik a kiinduló szín), de egyáltalán nem vészes, legalább nem rákvörös :D Szeretnék valami mást is kipróbálni, pl Vichy, de valahogy mindig visszatérek ehhez,szeretem :) Ami negatívum,hogy az új kiszerelésnek tekerős a kupakja.