anndee

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Imperity Impevita Ammónia- és PPD-mentes Krémhajfesték

Imperity Impevita Ammónia- és PPD-mentes Krémhajfesték
2022. május 14.

4 év hennázás után tértem át erre a festékre. Szerettem volna mentes festéket választani, de a drogériás kínálat nem győzött meg. Ár érték arányban is nagyon jó választás. Szinte hihetetlen, hogy hajfestés közben nem kell megfulladnom és az eredmény is meggyőző. A 7.4-es és a 6.4-es árnyalatot keverem, így megkapom azt a színt, amit a henna már nem tudott elérni. Illetve a saját márkás Implexet keverem még hozzá, nem tudom, hogy mennyit segít, a lelkiiseretemnek biztosan jót tesz :D Mivel 100ml, így nagyon gazdaságos, én csak a töveimet festem újra és így is nagyon szép végeredményt kapok. Örülök, hogy rátaláltam a márkára :)

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream

Imperity After Color Acid Technique Cuticle Sealer Cream
2022. május 14.

Már szinte mindent kipróbáltam a hajamon,de folyamatosan töredezik, és az sem segít, hogy festem. Nagyjából 6 éven keresztül festettem világos vörösre, majd áttértem 4 évig a hennára és most újra festem, de már Imperity festékkel. Akkor találtam rá erre a termékcsaládra is,és először nem akartam sokat költeni,de végülis összességében egyáltalán nem drága ez a termékcsalád. Festés után használom a samponjukat is, de egyébként csak a maszkot és a krémet, és azt kell mondanom, hogy régen volt ilyen szép a hajam. Korábban már hajmosás utáni napon vállalhatatlanul néztek ki a hajvégeim, most ez megszűnt. Biztosan megveszem a nagy kiszerelést is. Csak azt bánom, hogy nem előbb próbáltam ki, akkor rengeteg pénzt megspóroltam volna :)

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk

Imperity After Color Acid Technique Kutikula Lezáró Szagsemlegesítő Hajmaszk