anndee

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schwarzkopf Got2b Silky Foam Szárazsamponhab

Schwarzkopf Got2b Silky Foam Szárazsamponhab
2021. január 8.

Dm-ben vettem féláron,de nem figyeltem,hogy ez hab állagú,csak hogy szárazsampon. Rendesen meglepődtem... Az illata kellemes,de valahogy nem értem,hogy mi jó ebben a hab állagban. Egyáltalán nem praktius,főleg,ha siet az ember,akkor meg kell várnia,hogy megszáradjon... illetve olyan hű de nagy hatását se érzem (gyorsan zsírosodik a hajam),ennél bármelyik olcsó szárazsampon jobb. Tényleg pénzkidobás volt.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2020. november 3.

A Plantur samponomat cseréltem le erre, olcsóbb alternatívát keresve. Az itteni vélemények alapján vettem meg, elsőre igazából semmi extrát nem tapasztaltam,gondoltam ez is csak egy mellényúlás lesz. Aztán szép lassan azt vettem észre,hogy elfogyott az első flakon és veszem a következőt. A hajhullásomnak semmi nyoma sincs, bár én inkább főleg a hajnövekedés reményében vettem,és szerintem azon is segített. Előttem írta valaki,hogy leszedi a hennát, én ezt nem tapasztalom, nem tudom, hogy velem van-e a baj :D de az új henna+cassia keverékem miatt még vörösebb is,mint szokott,nem tűnik fel,hogy piszkálná a színét. Az ára meg a hatása miatt ajánlom, a zsírosodáson sajnos nem segített,ugyanolyan gyakran mosok hajat, bár kezdem azt hinni,hogy ebbe bele kell törődnöm, így csak 4 csillagot adok.

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1
2020. szeptember 14.

Most használom el az első tubust,de biztosan nem fogom újravenni, főleg az ára miatt. Hatásáról nem sok mindent tudok elmondani,nem mondanám,hogy segített volna a zsírosodáson vagy a pórusok méretén. A citrusos illatát nagyon szeretem, kellemes az állaga is,felkenés után nem hagyott ragacsos érzetet maga után,de kb ennyit tudott.