anneshirley

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Uriage CU-ZN+ Mosakodó Gél

Uriage CU-ZN+ Mosakodó Gél
2020. május 31.

Illatmentes, géles állagú, bőrnyugtató hatású, szuper kis tusfürdő, amiben annyira bízom, hogy időnként arcra is merem használni, ha épp ez akad a kezem ügyébe. Kézmosásra is nagyon jó, habár egy picit talán drága erre a célra. A csomagolásán viszont tényleg lenne javítanivaló. Az enyémnek ugyan rendben van a kupakja, de kezdettől fogva nehézkesen, két kézzel nyomva nyerhető ki belőle a beltartalom.

Isehan Kiss Me Heroine Make Long & Curl Mascara Advanced Film

Isehan Kiss Me Heroine Make Long & Curl Mascara Advanced Film
2020. május 28.

A Kiss Me Heroine szempillaspirál eredeti változata (Super Waterproof) rendkívül népszerű Japánban és egyéb helyeken, mert hírneve szerint úgy csinál csodás pillákat, hogy bombabiztosan tartja magát a legextrémebb időjárási körülmények között is. Cserébe az eltávolítása finoman szólva nem egyszerű feladat. Ennélfogva lett a szóban forgó "Advanced Film" verzió kitalálva, amely úgy ígér szépítést és tartósságot, hogy közben egyszerűen lemosható dolga végeztével. A tapasztalataim egészen mások. Hosszít és göndörít - oké, ez pipa. Tartóssága viszont gyatra, felső pillákon még csak-csak tart egy fél napot, ha jó a kedve, de ha az alsókra is kerül belőle valamennyi, órán belül potyog és kenődik. Az eltávolítása gyötrelem volt az összes, különböző rendű-rangú lemosóval, amivel próbáltam. Percekig tartó küzdelem után, az irritációtól viszkető, könnyező szemmel mindig feladtam, és beletőrődtem a másnap reggeli pandamaci-effektusba. Van egyébként saját fejlesztésű lemosója a márkának, de ne már, hogy ezt külön meg kelljen venni hozzá, mert nem akkora nagy durranás. Kuka, soha többet.

Beauty Glam Vitamin C Serum

Beauty Glam Vitamin C Serum
2020. május 26.

2. üveggel használom, amihez hozzátartozik, hogy kevés az ilyen könnyen elérhető, minimál, de szép összetevős és kedvező árú termék. Általában reggelente tapicskolom fel fényvédő alá. Eléggé sűrű-ragacsos állagú (gondolom, a hialuronsavtól), de annyi baj legyen, mert hamar beszívódik, és sminkkel se veszett össze eddig. Jó hidratáló réteg, kicsit feszesíti az összképet. Bónuszként képes megteremteni bennem azt a megnyugtató érzést, hogy kipipálhatom az oly fontosnak tartott C-vitamin és antioxidáns témát, és ettől egyszer majd bizonyára nagyon jó lesz nekem meg a bőrömnek (erre a képzetre ráerősít az enyhe citrusillat). Mivel alacsony az aktívumtartalma (5%), ezért érzékenyebb bőrűek is nyugodtan próbálkozhatnak vele.

3 ÖSSZETEVŐ