anneshirley

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. szeptember 24.

Krémszerű, nagyon gyengéd lemosó, amely ár-érték arányát is tekintetbe véve számomra szinte tökéletes. Az erősen vízhiányos bőrömön felüdülés használni most, hogy kezdődik a fűtésszezon. Jelenleg az esti 2. lemosóm (olajos tisztító után), smink és fényvédő eltávolítására valószínűleg nem megfelelő a hatékonysága, de nem is arra vettem. Sajnos a tartósítószer igencsak előkelő helyen szerepel benne, de eddig semmi irritációt nem okozott.

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On
2019. szeptember 18.

Vadászom az illatmentes dezodorokra, mert nem szeretem, ha dezodorszagúak lesznek a ruháim, viszont alig-alig van ebből a műfajból választék. Ő a legújabb szerzeményem, de sajnos számomra használhatatlan, mivel minden egyes alkalommal hatalmas piros dudorok nőnek a hónaljamban felkenést követően. Az izzadást amúgy elég hatékonyan gátolja, viszont nehezen szárad. A flakonon egyébként nem szerepel a triclosan (antibiotikum) mint összetevő.

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water
2019. szeptember 18.

Nekem jobban bevált, mint a glikolsavas hámlasztók: gyengédebb, de hatékonyabb azoknál. Reggelre szépen leviszi a gyulladásokat, puhít, élénkít. Nem húzódik, nem kiált hidratálásért utána a bőröm, így elő is fordult, hogy elfelejtettem utána további rétegeket pakolni az arcomra. Rezisztens bőrön talán mindennapi használatra is alkalmas, de én csak 2-3 naponta vetem be.

3 ÖSSZETEVŐ