anneshirley

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Estée Lauder Perfectly Clean Multi Action Creme Cleanser/ Moisture Mask

Estée Lauder Perfectly Clean Multi Action Creme Cleanser/ Moisture Mask
2021. június 19.

Tipikus túlparfümözött high-end termék, mert a "luxi" életérzéshez hozzátartozik az illatosítás is. Nekem kifejezetten irritálta, kipirosította a bőrömet, valószínűleg az illatanyag miatt. Kár érte, mert egyébként nagyon kellemes selymes, krémes állaga van, és jól tisztít. Ez a tisztító-egyben-hidratáló-maszk koncepció amúgy nekem nagyon fura. Nehezen tudom elképzelni, hogy egy tisztító különösebben hidratálna, meg amúgy se látom értelmét.

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++

Some By Mi True Cica Mineral 100 Calming Sunscreen SPF50+ / PA++++
2021. június 19.

Kellemes, könnyedebb állagú fényvédő, ami sajnos (az egyéb használt termékektől függően) kisebb-nagyobb mértékben morzsálódik, különösen smink alatt. Bár nem égtem meg vele (erre amúgy sem vagyok hajlamos), ilyen alacsony cink-oxid tartalom mellett van némi kétségem a faktorszámot illetően. Tartottam az illóolajoktól, de nem okoztak problémát, és szerencsére nincs túltolva az illatozás. Inkább bőrfényűnek mondanám, nem mattnak, ami hőségben egy idő után zsírosba csap át (de ez egyéb fényvédő termékek esetén sincs nagyon másként).

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2021. április 17.

Jó ötlet (a hajnak áldásos, de önmagában szerintem használhatatlan állagú és büdös) ricinusolajat más, kellemesebb tápláló olajokkal keverni, de sajnos nem szerettem meg ezt a hajpakolást. Nekem nehéz volt kimosni, és az ápoló hatását sem tartom kiemelkedőnek. Elsősorban a fejbőrre gyakorolható jótékony hatása miatt vettem, de ezen a téren nekem semmit nem nyújtott. Nem értem, másoknak hogy fogyott ilyen gyorsan, én alig bírtam "haladni" vele, pedig váll alá érő hajam van. Drágának se tartom, ha otthoni kotyvasztáshoz az összes hozzávalót megvenném, az se lenne olcsóbb.

3 ÖSSZETEVŐ