Annette

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colorescience Sunforgettable Total Protection Face Shield SPF50

Colorescience Sunforgettable Total Protection Face Shield SPF50
2021. október 29.

Már a harmadik tubussal veszem és mindenkinek ezt ajánlom! Olyan mint egy hidratáló vékony alapozó, nem marad utána fehér réteg, kicsit kiegyenlíti a bőrszínt és tökéletesen véd! Újrakenve is jól néz ki, nem maszkos, nem morzsolódik, ennél fel sem merül bennem hogy lepereg vagy foltosan kopik. Rengeteget segít a bőröm védelmében és regenerálásában. Az ára az egyetlen ami nem tetszik, de amazonon ki lehet fogni akciót.

Milva Quinine Shampoo Forte

Milva Quinine Shampoo Forte
2020. április 13.

A jó vélemények miatt vettem meg, mindenki csodás hatásról számolt be, ez nálam sajnos nem jött be. Iszonyúan szárítja a fejbőröm és a hajam is, sosem voltam korpás, de ettől hámlott a fejbőröm és a hajvégeim is nagyon-nagyon törtek, brutálisan erős nekem a tisztító hatása. Nem tudok rá jó értékelést adni, pedig nagyon bíztam benne.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2017. október 30.

Először én sem értettem hogy mit lehet ezen ennyire szeretni mert a kefe rengeteget felvett a festékből és szörnyű volt, de kb egy hét után sűrűsödött a festék is és belejöttem a kefe használatába így már elég szép eredményt lehet vele összehozni :) a kezdeti szenvedés miatt kap 4 csillagot, valószínűleg visszatérek a Maybellinehez.