annie19

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. július 1.

Ilyen összegért ez is egy ajándék. Így a nyári melegben kifejezetten szeretem, hűsít, és később is érezhető az illata a bőrömön, viszont erre is igaz, ami általában a Balea tüsfürdőkre, hogy olykor néhány kisebb nagyobb piros kiütést okoz a bőrömön, így sokszor fenntartásokkal nyúlok érte.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2016. augusztus 16.

A "sweet like chocolate" nevűt vásároltam meg, 340 Ft-ért. Ennyiért mindenképpen megérte. Nagyon szép pigmentált, tartós is, nem gyűlik is a szemhéjam kis redőibe. A színe viszont picit csalódás, mivel sokkal sötétebbnek képzeltem el, épphogy látszódik a szememen, az is inkább a csillámok miatt. Ennek ellenére szeretem, hiszen hétköznapokra sem túlzás, természetesen szép ragyogást ad a szemeknek. Teljes áron nem hiszem hogy megvettem volna, de így kifejezetten jó vétel volt.

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra
2016. augusztus 16.

Nagyon jó illata van, bár hamar elillan. A hatását is kifejezetten szeretem, puha selymes lesz tőle a hajam. Külön pluszpont, hogy ennek ellenére nem érzem hogy hamarabb zsírosodna.Az egyetlen gondom, hogy visszatért a korpásodás, így kénytelen leszek lecserélni :(