Annie25

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál

Givenchy Noir Coture 4 In One Szempillaspirál
2021. július 29.

Nekem nem jött be, többszöri próbálkozás után sem sajnos. A keféje hát nem is tudom.. fura! Nem értem miért van 3 részre tagolva. Szinte lehetetlen normálisan kifesteni a szempillákat vele, a festék fele a szemhéjamra kenődik fel. Több mint 15 perc alatt lehet vele normális kinézetű pillákat varázsolni, ami borzalom. Oké tartós, de nem éri meg. Lancome szempillaspirál párti vagyok és sajnos össze sem lehet hasonlítani a kettőt (az utóbbival 2 perc alatt műszempilla hatást érek el).

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. július 27.

Két hete használom minden reggel és nagyon megszerettem. Nincsenek bőrproblémáim, de ez olyan szépen egységesíti az arcbőröm, üde és friss (pedig nem sokat alszom). Nekem bőven elég 2 csepp az egész arcomra, 1 perc alatt beszívódik és mivel nekem önmagában nem elég mehet rá a nappali arckrém. Tuti, hogy nagyon sokáig elég lesz, de egyszer elfogy biztosan újra fogom venni.

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó
2021. július 14.

Mintákat vettem belőle, mert nem tudtam eldönteni, hogy melyik szín passzolna a legjobban. Sajnos nekem nem jött be. Pedig van ásványi alapozóm (lily lolo) de ez nem mutatott szépen az arcomon. 4 színt rendeltem, de igazából egyik sem lett tökéletes. Sehogysem tudtam szépen eldolgozni, egy hét próbálkozás után feladtam. Maradok a lily lolo-nál.