Annie25

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon

Garnier Fructis Macadamia Hair Food Sampon
2020. július 20.

Már nagyon régóta használom a hajpakolását, nagyon örültem mikor kijött a sampon, mert imádom az illatát. Nekem szép, selymes, puha a hajam hajmosás után, kb 4-5 naponta mosok hajat. Nem lesz tőle zsíros a hajam és le sem lapul. Engem meggyőzött. 5*

Manna Coco Édesnarancs-Eukaliptusz Szappan

Manna Coco Édesnarancs-Eukaliptusz Szappan
2020. július 14.

Sok manna szappant kipróbáltam már de jelenleg ez kedvencem. Nagyon jó illata van, jól habzik és nem fogy gyorsan. Nem szárítja a bőrömet, szuperül hidratál. Újravevős!

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab
2020. július 9.

Imádom ezt az önbarnítót! :) csak azt sajnálom, hogy ilyen későn találtam rá! Nagyon sokat kipróbáltam már, főleg azért mert a lábam képtelen barnulni.
Kesztyűvel viszem fel, eddig csak lábra használtam de tegnap kipróbáltam egész testfelületen és egyszerűen fantasztikus. Egyenletesen barnít, nem foltos és nagyon szép napbarnított a végeredmény. Kicsit meglepődtem hogy tusolás előtt kell felvinni, de annyira szuper mert így legalább nem úgy kelek hogy tiszta sárga az ágyneműm. Abszolút nem fog meg semmit. Kb 3 nap alatt kopik le de nem foltosan szinte észrevétlenül.
Azt nem mondanám, hogy nincs önbarnító szaga, mert még másnap is érzem, de a szép barna szín kárpótol érte :) Biztosan újravevős lesz!