Annie4

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2020. október 13.

Imádom. Végre egy matt rúzs ami nem szárít és elég tartós is azokhoz képest amiket eddig próbáltam. Kellemes az illata és szépek az árnyalatai! Nekem újravevős!

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2020. április 18.

Nemrég kezdtem használni, trnd keretein belül jutottam hozzá.
Az állaga elég tömör,zsíros olyasmi mint egy erős naptej. Illata szinte nincs, szerintem egy kicsit nehéz felkenni és emiatt sok is kell belőle, nem egyszerű bekenni magam vele. Órákon át zsíros érzetet hagy maga után, így most a melegben ez kicsit kellemetlen , éjszakára való inkább. Utána kezet kell mosnom mert kellemetlen zsíros érzetű a kezem.
Viszont cserébe hosszú órákig hidratál, nem feszül a bőröm.
Kisfiamon ősztől nyár kezdetéig száraz foltok vannak, főleg a combján, könyökénél, pocakján, néha az arcán is. sok mindent próbáltam már rá. Pár napja kenem minden este fürdés után és egész a másnap esti fürdetésig finom puha marad a bőre, nála nagyon bejött ez a krém, a foltokat pelenkázáskor átkenem az acute care krémmel. A termékcsalád kézkrémje nekem nagyon bejött még!

Deess New IPL Szőrtelenítő

Deess New IPL Szőrtelenítő
2019. július 9.

Mindenképpen olyan gépet kerestem amire lehet új fejet venni ha lefogy a villanás, így nem kell a gépet kidobni, jobban kihasználható. Végül amazonról rendeltem meg, kb 36 ezer ft-nak megfelelő euroért. A hatásáról egyenlőre nem tidok nyilatkozni, mert még eddig csak 2 alkalommal használtam. De nagyon könnyű kezelni, szinte lehetetlen rosszul használni. Először gyengébb fokozaton használtam, aztán egyel erősebben. A hatékonyságáról még jövök egy beszámolóval 1-2 hónap múlva! Addig megadom az 5 csillagot!