Annie4

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2019. június 6.

Egyenlőre harmadik napja használom. C vitamin szérumot vettem még mellé a márkától, azzal reggel kenem ezzel este, mindkettő olajos alapú szérum. Az első alkalommal nagyon zavart ez az olajos érzés az arcomon. Amúgy nem csíp, nem bizsereg, semmi. Második este már nem zavart az olajossága, fürdés előtt aha hámlasztóztam, utánna ezt használtam, nyakra és dekoltázsra is kentem belőle. És ez után reggel mikor felébredtem sokkal puhábbnak és frissebbnek éreztem a bőröm. Nagyon bízom ebben a szérumban, igazából 70%-ban megelőzés miatt vettem, a maradék 30% pedig apró ráncok, homlokon főleg és a bőröm felélénkítése miatt.
Egyenlőre elégedett vagyok, olajosság miatt nem vonok le csillagot mert hát lehet venni kevésbé olajos verziót is. Később fogok jönni updatelni :)

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2019. május 29.

Biztos velem van a baj, megvettem tavaly, mert kerestem a legtartósabb rúzst, hàt nem ilyenre számítottam. Nekem nagyon macerás az egész. Gyerek mellett nincs 10-15 percem csak a számmal foglalkozni. Ahogy lekopik az pedig borzalom. Hatalmas csalódás. Ilyen fajta rúzst többet nem fogok venni.

Lavera Kids Sensitiv Napvédőkrém FF50

Lavera Kids Sensitiv Napvédőkrém FF50
2019. május 17.

Tavaszi erős napsütésben teszteltük. Sajnos jobbat vártam ettől a terméktől. 1 éves múlt a kisfiam, neki vettem. Kinyomtam egy keveset a tenyerembe, szétkentem és úgy kentem be az arcát és a kezeit. Hát szegény ugy nézett ki mintha most jött volna az Addams Family filmből. A krém színe kicsit sárgás, elég testes, kicsit a sudocremhez hasonlítanám bár annál folyékonyabb. Nem könnyű eldolgozni. Egyenlőre 3 csillagot kap, majd nyár végén upgeagelek :)