Annie4

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. március 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Deess New IPL Szőrtelenítő

Deess New IPL Szőrtelenítő
2019. július 9.

Mindenképpen olyan gépet kerestem amire lehet új fejet venni ha lefogy a villanás, így nem kell a gépet kidobni, jobban kihasználható. Végül amazonról rendeltem meg, kb 36 ezer ft-nak megfelelő euroért. A hatásáról egyenlőre nem tidok nyilatkozni, mert még eddig csak 2 alkalommal használtam. De nagyon könnyű kezelni, szinte lehetetlen rosszul használni. Először gyengébb fokozaton használtam, aztán egyel erősebben. A hatékonyságáról még jövök egy beszámolóval 1-2 hónap múlva! Addig megadom az 5 csillagot!

Catrice Velvet Matt Ajak Krém

Catrice Velvet Matt Ajak Krém
2019. július 2.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a színei nagyon jók, 2 szín os megvan. Viszont: borzasztóan idegesít, hogy folyton lejön a teteje, nincs rendesen odaeagasztva, a “szájfényt” kitolja magából, kifolyik ha fektetve van (gondolom ez is a teteje miatt lehet!??) nem tartós de engem ez annyira nem zavar. A teteje miatt vonok le csillagot, ha csak egynél fordult volna elő azt mondom oké belefér, de mindegyik ilyen volt eddig amit vettem.

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.2% In Squalane
2019. június 6.

Egyenlőre harmadik napja használom. C vitamin szérumot vettem még mellé a márkától, azzal reggel kenem ezzel este, mindkettő olajos alapú szérum. Az első alkalommal nagyon zavart ez az olajos érzés az arcomon. Amúgy nem csíp, nem bizsereg, semmi. Második este már nem zavart az olajossága, fürdés előtt aha hámlasztóztam, utánna ezt használtam, nyakra és dekoltázsra is kentem belőle. És ez után reggel mikor felébredtem sokkal puhábbnak és frissebbnek éreztem a bőröm. Nagyon bízom ebben a szérumban, igazából 70%-ban megelőzés miatt vettem, a maradék 30% pedig apró ráncok, homlokon főleg és a bőröm felélénkítése miatt.
Egyenlőre elégedett vagyok, olajosság miatt nem vonok le csillagot mert hát lehet venni kevésbé olajos verziót is. Később fogok jönni updatelni :)