annilany

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Helia-D Classic Nappali Ránctalanító Krém Q10 Koenzimmel és C-Vitaminnal

Helia-D Classic Nappali Ránctalanító Krém Q10 Koenzimmel és C-Vitaminnal
2019. december 3.

Imádom. Tényleg citromos túró torta illata van. :) Az állaga engem a vajra emlékeztet, ezért számomra egyértelműen téli krém. Nagyon szépnek látom utána a bőrömet és talán picit tényleg mattít is.

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Hialuronsavas Micellás Víz 3 az 1-ben
2019. október 19.

Az itteni jó véleményezés alapján vettem glamour napok alkalmával. Bár ne tettem volna.

Tegnap használtam először. Vízálló maybelline szempillaspirált használok és meg sem mozdította. Ami a hab a tortán, hogy be gyulladt tőle az egyik szemem. Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre is ajánlják, eléggé meglepett a tapasztalat. Szörnyű. Arcra megpróbálom el használni, de ezek után kicsit félve teszem. Biztos nem veszem újra.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2019. április 25.

Nálam jól teljesít, estére szoktam vastagon bekenni, ha már nagyon vészes a helyzet. Reggelre szépen rendbe teszi az ajkam, viszont egész napra sajnos nem tart ki a hatása. A nagyobb kiszerelés van meg, nagyon-nagyon sokáig elég lesz. Külön szeretem a hozzá kapott kis applikátort, így nem kell bele nyúlkálni a tégelybe.

Update: Évek óta nagyon csúnyán rágtam a számat és szó szerint semmi sem segített leszokni róla, kivétel ezt a csodát! Minden nap használom vastagon, estére. Ugyan napközben utólag is be-be kenem más termékkel, mégis ha ezt nem használom este, újból rágni kezdem az ajkaim. Rettentő hálás vagyok ezért neki. Majdnem egy évig kitartott a 20 grammos kiszerelés, és immár úton van az utánpótlása! 🙂 Ezért megérdemel meg egy csillagot, így ötös!