Annis

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL
2019. augusztus 12.

Lehet, hogy elhamarkodom, de 7 hét használat után eddig 5 csillag. Látványos. Sajnos elég erős szőrzetem van. Nem, én nem az a típus vagyok, aki azt mondja, hogy vastag a szőrzete és közbe pár száll hosszabb pihécske díszeleg a lábán. Nem, nekem tényleg nagyon brutál szőrzetem van. Ha hagynám megnőni, úgy néznék ki, mint egy ereje teljében lévő dél-amerika hapsi a 70-es években. És nem csak a lábamon sajnos, hanem a karomon is sok a szőr és az arcomon is. Siheder korom óta küzdök vele, rengeteg módszert kipróbáltam, de mindhiába. Egy időben, amíg fogamzásgátlót szedtem, jobb volt a helyzet, de mióta abbahagytam, napi szinten ülhettem a tükör előtt csipkedni a szakállamat, és napi szinte borotválhattam a lábamat is. A karomat szőkítettem, így legalább nem feketék voltak a 2cm hosszú szálak, hanem szőkék, bár így is feltűnő volt. Ráadásul a bőröm igen érzékeny, így jöttek a kipattogások, irritáció és idővel a furunkulusok is. A nyár kész szenvedés volt, utáltam strandra járni, mert ha éppen a szőrtől szabadultam meg a lábamon, akkor rusnya vörös puklik díszítették mindenütt, amik még fájtak is.
Végső elkeseredésemben rendeltem egy ilyen masinát, mondván, hogy ennél csak jobb lehet. Nagyon sok reményt nem fűztem hozzá, de úgy voltam vele, hogy ha az arcomon csökken, akkor már megérte.
Kezdetben a combomon, hasamon, bikinivonalon kezdtem el használni. A lábszáramat tudom epilálni, ez az egyetlen problémamentes felület a testemen, ahol az epilátor segít. Így ott nem használom. Első alkalom után semmi változás. Aztán jött a 2. alkalom és azt vettem észre, hogy bár szépen kinőtt a hasamon a szokásos vonalon a szőr, de egy könnyed mozdulattal, kézzel ki tudtam húzni. És nem volt hagyma a végén. Ekkor kezdtem el reménykedni, hogy hátha. Ezeken a területeken most már a 7. kezelésen vagyok túl, és kezdek hívő lenni. :) A combomat elég heti 2x borotválni, a hasamon is ritkul. Közben elkezdtem a karomon is használni, valamint az arcomon is. Itt még túl sok változást nem érzek, de eddig csak 2 kezelésen vagyok túl. Bízom benne, hogy itt is hatni fog legalább úgy, mint a combomon.
Amit viszont még megemlítenék, hogy a bőröm sokat javult tőle. lehet, hogy bebeszélem, de úgy érzékelem, hogy sokkal puhább és feszesebb lett. Sok heg van a lábamon a hülye furunusulok miatt, amiket ugyan aktívan kenegettem mindenfélével, de sokat nem segített rajta. Viszont mióta használom ezt a ketyerét, elkezdtek erőteljesen halványulni, sőt! Visszasimulni a bőrömbe. Már alig látszik némelyik. :) A kipattogás és irritáció azóta pedig ismeretlen fogalom a számomra. :) Hihetetlen jó érzés úgy szoknyát húzni, hogy semmi nem dörzsöl, semmi nem fáj, ahogy a bőrömhöz ér. :)
És tegnap voltam strandolni is. Furcsa volt, hogy nem kellett takargatnom magam, és hogy másnapra nem kellett 3 üveg szaliciles alkoholt elhasználnom, hogy javítsak az irritáción. :)
Szóval összességében eddig 5 csillag. maga a kezelés amúgy nekem nem fájdalom-mentes, de amiken már eddig keresztülmentem, igazán nem viseli meg a lelkem. A sötétebb anyajegyeket én leragasztom ragtapasszal úgy, hogy kivágok a nagy ragtapaszból egy pöttyöt, ami kb eltakarja az anyajegyet. Így nem kell folyton arra figyelnem, hogy hova nem villanthatok (a csúszó-funkciót használom nagy felületen).
Kíváncsi leszek, hogy 12 hét után mit fogok mondani, de remélem továbbra is pozitív lesz a véleményem.

Oriflame Loving Care Testápoló Lotion

Oriflame Loving Care Testápoló Lotion
2019. augusztus 12.

Nekem tetszik. Furcsa állaga van, inkább tejes. Kevés kell belőle most nyáron. Zsírosnak, nehéznek tűnik, de reggelre beissza a bőröm és abszolút nem hagy foltot sem, és zsíros érzetet sem. Az illatát pedig nagyon szeretem. Viszont voltak már jobb testápolóim ebben az árkategóriában, így azt mondom, hogy csak akciósan venném újra.

Avon Önbarnító Hab

Avon Önbarnító Hab
2018. július 15.

Nem a legjobb. Mindent úgy csináltam, ahogy többen is írták előttem: fürdés, radírozás, hidratálás, barnítózás. Kesztyűvel szépen fel is tudom vinni, el is tudom egyenlíteni, de rövid időn belül elkezdek iszonyatosan ragadni. Hiába hagyok száradási időt, ez bizony nem szárad. Aztán az éjszaka folyamán hihetetlen büdös lesz. Reggel rögtön zuhanyzással kezdek, hogy az iszonytató szagot lemossam, de sajnos valami megmarad belőle, így egész nap az orromba motoszkál. És ami még negatívum, hogy kesztyűvel viszem fel, mégis megfogja valamennyire a tenyerem.
Az pozitív, hogy a színe tényleg szép, bár még nem kopott, így arra is kíváncsi leszek. Egy biztos: eddig sem voltam barnító-párti, és ez a termék sem győzött meg, hogy érdemes lenne használni rendszeresen.