annix

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Body&Soul Bodyspray Orchidea & Paradió Illattal

Body&Soul Bodyspray Orchidea & Paradió Illattal
2017. május 18.

Nagyon szeretem, megnyugtató, szép, nőies illat, nem vág pofán egy adag szintetikus gyüniillat, mint a testpermetek többségénél, édes, de nem fullasztó. Hamar elillan, de egy testpermettől nem is várok többet. Elfújkálom, ha épp nem citrusokra vágyom a nyári melegben.

Moschino Funny

Moschino Funny
2017. február 12.

Hatalmas szerelem. Rajtam egyértelműen teássá válik, de kissé édes-virágos, kissé citrusos mellékillattal. Jó kedvre derít, egy-két fújás egész nap körüllengi az embert. Soha ennyi dicséretet nem kaptam még parfümre, nálam örök tavaszi, nyári darab. 😊 néha még ilyenkor is használom, hogy legyen egy kis vidámság, egy kis plussz a borongós napokban.

Yamuna Active Cell Stem Cell Activator Arckrém

Yamuna Active Cell Stem Cell Activator Arckrém
2015. november 4.

Én is tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök, mert nekem tökéletesen bevált ez a kis csoda. A bőröm elég érzékeny és változékony, hol száraz, hol zsíros, tökéletesen behatárolhatatlan. Ez a krém igazából majd' minden problémámat megoldotta. A pórusaim szemmel láthatóan kisebbek, egységesebb képet mutat az arcbőröm, az illata és az állaga szuper. Tökéletesen lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik (szinte, mint a nivea makeup starter-em). A szem alatti erős, kék karikáimat sikeresen halványította (bár oda koffeinszérumot is használok). Nagyon puhává és egészséges kinézetűvé teszi a bőrömet. Összességében elégedett vagyok vele. Negatívumként talán csak a csomagolást tudnám említeni (aránytalanul nagy, műanyag, a feliratok kopnak), de szerintem a belbecs sokkal fontosabb! :)