annix

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2020. szeptember 23.

Végre valaki gyárt alapozót a hófehérke bőrömre. Matt, gyorsan szárad, ha megszáradt, sehova sem mozdul el a két fázisú sminklemosóig. A fedése kifogástalan, nem kopik, nem maszatol, csak szépen ott van egész nap. Száraz érzetet hagy az arcon, teljesen matt. Előnyére válik, hogy át sem fényesedik. Mindemellett pedig nem fullasztó. Minden forintját megéri. A kiszerelés valami katasztrófa, de egy mac pumpával áthidalható ez a tervezési malőr.

Guerlain Morning Love Météorites Compact

Guerlain Morning Love Météorites Compact
2020. szeptember 23.

Alapvetően olyan púdert kerestem ami nem mattít le teljesen, és tökéletesen bevált. Lágy selyemfénye van, nem ül meg, nem poros. Szaténos tapintást ad az arcnak, gyönyörű a finishe, rajtam reggeltől estig ugyanolyan. Minőségi minden porcikája, csodálatos az illata. Engem ez a termék meg úgy általánosságban a guerlain megvesz kilóra 😀 amit ígér azt tudja, azért csodát nem kell tőle várni, minden esetre a reggeli rituálét öröm guerlennel koronázni.

Guerlain Météorites Highlighter Duo

Guerlain Météorites Highlighter Duo
2020. szeptember 23.

Egyeszűen tökéletes. Csodálatos fénye van, annyira látványosan minőségi termék, egész nap kitart, nem mászik, nem pereg, nem tűnik el, és az a guerlain ibolya illat mindent visz. Nem tolakodik, de azért határozottan ott van, kicsit rózsaszínes, holo fényt ad az arcnak, szabályosan megkoronázza a sminket. Baromi drága, de egy percig sem bánom, hogy hazajött velem. Ja és kb örök életemre elegendő mennyiség van benne. :D