Best of Beauty 2019

annroi

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2019. május 7.

Valamiért sosem vettem Dove-os termékeket, sokáig olyan anyukás márkának gondoltam, anyukás illatokkal, de szerintem csak azért volt bennem ez a tévhit, mert anyukám nagyon sok Dove-os dolgot használt. :D Aztán láttam, hogy mennyire jó vélemények vannak erről a dezodorrol, gondoltam megér egy próbát...hát, bánom, hogy nem próbáltam hamarabb!
Nagyon szeretem, hosszú idő óta a legjobb dezodor, amit használtam. Az izzadásgátló hatása rendben van, eddig csak egy nagyon stresszes napon nem működött. Az illata tetszik, elég erős egyébként, nagyon tartós. Nem fogja be a ruháimat, se a fehéret, se a feketét, úgyhogy ezért is imádom. Tuti, hogy újraveszem még.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Április 20.
Megvettem az egész termékcsaládot, sampon, balzsam, hajvégápoló olaj.
Nagyooon puha hajam lett már az első mosásnál. A töredezésről egyelőre nem tudok nyilatkozni, még csak 2 hete használom. Az illatát viszont imádom.
Ami nagyon nem jó, hogy nekem nagyon zsírosítja a hajamat, gyakrabban kell hajat mosnom, így nem biztos, hogy el fogom használni, de egyelőre próbálkozom vele.

Május 7.
Nem tudom mi történt, megszokta a fejbőröm vagy passz, de már nem zsírosodik tőle a hajam úgy, mint az elején. Úgyhogy most nagyon szeretem! :D

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Április 20.
Megvettem az egész termékcsaládot, sampon, balzsam, hajvégápoló olaj.
Imádom az illatát! Nagyooon puha hajam lett már az első mosásnál. A töredezésről egyelőre nem tudok nyilatkozni, még csak 2 hete használom.

Május 7.
Továbbra is nagyon szeretem, viszont azért van 1-2 szálkás hajvégem. De kevesebb töredezett hajam van, sőt nem is nagyon töredezik, pedig már 2 hónapja vágattam utoljára és ilyenkor nekem már sokkal rosszabb állapotban szokott lenni a hajam, úgyhogy úgy tűnik hatásos. :)