annroi

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Kókuszos Kézkrém

The Body Shop Kókuszos Kézkrém
2020. február 19.

Tavaly télen megúsztam, idén viszont megint extrán száraz lett a kezem, már-már ekcémás állapotok kezdtek uralkodni egy két helyen. Gondoltam most először kipróbálom a TBS valamelyik kézkrémét, ennek tetszett az illata, így ő jött velem. Nos, az illata továbbra is tetszik, illetve az állaga is nagyon jó, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, de itt ki is fújt a dolog. Naponta legalább háromszor használom (soha egy kézkrémet se használtam ilyen gyakorisággal) és még így is iszonyat száraz az egész kézfejem, olyan mintha még jobban kiszárítaná a kezemet. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, főleg ilyen iszonyat magas áron...most először és utoljára vettem ilyet..

Dr. C. Tuna Tea Tree Krém

Dr. C. Tuna Tea Tree Krém
2019. december 23.

Gyorsan felszívódik? Jó vicc... Konkrétan még reggel is érzem magamon, ha este használom.
Mostanában valamitől tele lett pattanással a hátam, úgyhogy csak azon a területen próbáltam ki. A hidratáló hatását nem igazán sikerült megállapítani, nem szívódik be rendesen, viszont szebbek lettek a pattanásaim, talán gyorsabban eltűntek ennek a krémnek köszönhetően. De ezen kívül másra nem igazán használnám, ennyi pénzért meg eszembe se jutna megvenni (ajándékba kaptam).

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez
2019. október 3.

Elfogyott a kontaktlencse folyadékom (iWear) és gyorsan vennem kellett egy újat, de szerettem volna olcsóbban kihúzni. Láttam, hogy erre a folyadékra elég sok pozitív vélemény érkezett, olcsó is volt, így megvettem, és nem bántam meg. Ugyanúgy teszi a dolgát, mint bármelyik drágább társa, ráadásul mióta ezt használom, szerintem kevésbé száraz a szemem.