annushka88

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Jil Sander Sun

Jil Sander Sun
2017. május 6.

Fülledt balzsamos illat. A repteren sikerult a deojat lekapnom aztan itthon sirdogaltam egy sort az idiotasagonon, azonban nemreg megerkezett a parfum valtozata, mert azota fajt erte a szivem. Megszoktam mar, hogy a kedvenceim alralaban nem nyerik el a noi kollegaim tetszeset, azt mondjak ra, hogy dohos nagypapa szag, de ettol fuggetlenul boszen permetezem. Elso kofujasra eleg szuros, narancshej/ reszelt citrom illat, aztan atvalt fustos mely fas ilatta, ami valoban emlékeztet neha a naptejek illatara. Nosztalgikus, omfeledt erzes ha rajtam van. Valoszinu h nem fog mindenkinek tetszeni, de ez nem szempomt, en sem tetszem mindenkinek, nem is akarok. Nekem nagyon kulonleges sok trendillattal ellentetben. Erdemes megillatolni annak akinek a kezebe kerul.

Precious Metals Collection Complete Face Palette

Precious Metals Collection Complete Face Palette
2017. május 6.

Nem mertem bezsakolni par honapja a primarkban jarva, ezt a palettat es egy matt ruzst hoztam csak, bar az ara a sminkcuccoknak nagyin kecsegteto volt. Elso probalasnal nem hittem a szememnek, egyszeruen tokeletes. A bronzer es a highlight annyire selymes es egyben hangsulyos. A szemre valok kozul a vilagos rozsas es a bordo tokeletesek egyutt, a vilagosabb nappalra onmagaban is. Hasonlo textura mint az arcravalok, tehat egyutt egy komplett smink. Az arany szemhej puder nagyon szep valoban fenyes arany, a szajravalok kozul pedig a sotetebb elkepesztoen szep. Egyedul a vilagos szajfeny amit nem fogok hasznalni kb sosem, nagyon 2000-es evek eleje glow arnyalat. Ez a paletta utazasnal, vagy csak fixen taskaba dobva abszolut megmento keszlet. Nagyon ajanlom, ha jartok arra, szerezzetek egy ilyet, ajandek. Extraban szupertartos, es nagyon massziv es exkluziv a csomagolasa.

Oriflame Blue Wonders EDT

Oriflame Blue Wonders EDT
2016. október 15.

Szörfös- óceános sós illat , kifejezetten lendületes es udito, mar mar uniszex. Egy baj van vele, hogy mire beerek a munkaba, elillan, mintha sose fujtam volna fel. Nagy kar ezert, mert elegge kitunik szamomra a tobbi katalogus illat kozul, sot, a parfumeriasak kozott is ritka lehetne.