annushka88

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2021. február 2.

Szürreálisan szép egészséges bőrképet, színt, fényt mindent is ad szárazabb bőrűeknek - szerintem zsírosabb bőrre ez nagyon nem való, mert az már együtt zsíroskenyér lenne. Viszont el fogunk búcsúzni a hosszú kapcsolatunk után. Legfőképp azért, mert sajnos ez a nagyon dewy formula nem működik jól a fényvédőkkel egyszerűen, képtelenség a sok diszkós csillogást természetes, nem klimaxos arccá mattítani. Elképzelésem sincs mit veszek majd helyette, még szerencse, hogy mostanában alapozó nélkül is szép a bőrképem.
Amúgy az én kondícióimmal nap végéig nagyon szép volt, nem foltosodott vagy oxidálódott, és ugye megadta a kis szilikonokkal a "hidratáltság" érzést. Viszont a márka nagy hiányossága, hogy nincsenek nem hogy hidegebb de még neutrális árnyalatai sem, így csak pimpelgetve volt jó nekem bármely árnyalata.

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2021. február 2.

Szamomra nagyon hasonlo a Mugler Aurajahoz, de az osszetettebb, valahogy szikrazobb, ehhez viszont hetkoznapokon talan tobbszor lenne kedvem. Nagyon linearis, konnyu hozzaszokni, komfortos. Azt is hozza tennem, hogy ez az illat lehet sokfele az izleseink alapjan, de azert dekadensnek semmikepp sem neveznem.
Valoban kapros intenziv az elejen, de ez nagyon hamar elillan es egy meleg puderes barsony erdove valik, rendkivul tartos, es nem valik ilyen szintetikus ocskasagga a boromon ellentetben mas hasonlo edes-keleties illatokkal.
Eloszor rettenetesen ocskanak talaltam az uveget, de annyira csodalatos csomagolasban erkezett, gyonyoru barsony dobozban, a lancos bor teto kulon csomagolva, selyepapirozva, hogy egesz megbaratkoztam vele, raadasul massziv az egesz, nehez, mar csak a dizajt talalom olcsonak de a kivitelezes nagyon szep.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2021. január 9.

Akkor vettem meg, amikor nem figyeltem az osszetevokre. Ezt a gyakorlatot tobbek kozt ez a krem is szorgalmazta, ugynis ego voros lett az arcom felkenes utan. Viszketett, csipett es langolt, termeszetesen jotekony hatasat nem ereztem. Milyen hidratalast varunk egy olyan kremtol aminek osszetevoi kozul 4. legnagyobb aranyban alkohol van, es teli van pumpalva allergenekkel :(