Ano

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. augusztus 30.

leszedi szépen a sminkmaradványokat, de iszonyatosan szárít. szuperolcsó, és gazdaságos a kiszerelése, de alig vártam már, hogy elfogyjon. utazáshoz sem ideális ez a kiszerelés szerintem. sajnálom, pedig akartam szeretni, mert az arclemosó kendője meg jó 2*

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2017. augusztus 30.

úristen végre megtaláltam! szuper mattító púder, fincsi illat, elegáns kiszerelés, imádom! finom szemcsés, ecsettel szoktam felvinni, és nem látszódnak a porszemek felvitel után az arcomon. árnyalat alapján választok púdert és alapozót, úgyhogy ezt épp a nyári bőrszínemre vettem, de nem bántam meg. remélem sokáig tart még a barna szín az arcomon, hogy használni tudjam. csodás termék. igazi klasszikus. a benne levő szivacsot szerintem csak azért rakták bele, hogy nem törjön össze a púder, mert másra nem jó :D szerintem megéri mindenkinek egy ilyenre beruházni :)

L'Oreal Elseve Arginine Resist X3 Instantvarázs Hajápoló

L'Oreal Elseve Arginine Resist X3 Instantvarázs Hajápoló
2017. augusztus 30.

na ez az, ami szerintem semmire sem jó. hiába tettem belőle maroknyi mennyiséget a fejemre, nem hidratált eléggé.
ha már pakolás, szerintem maradok a tégelyes verzióknál. szerintem ez egy zsírosabb hajra való könnyű balzsam, vagy ilyesmi.
szőkített száraz hajvégekre egyáltalán nem ajánlom. :( a csomagolása, illata, és állaga szuper, a hidratáló hatása miatt viszont csak 2*