anordess

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. október 31.
Bőrprobléma: -

Isana Fruit & Gloss Cranberry-Acai Ajakápoló

Isana Fruit & Gloss Cranberry-Acai Ajakápoló
2014. augusztus 19.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pénzkidobásnak érzem. (Legalább olcsó.) A színe sokkal világosabb, mint amire a csomagolás alapján számítani lehetett, és bár kellemes az illata, az íze szerintem nagyon rossz, és nekem ahelyett, hogy hidratálná az ajkamat, inkább szárítja.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2013. július 26.

Látom, igazán megosztó termékről van szó :) Én azok közé tartozom, akiknek nagyon bejött! A használati mód eleve praktikus számomra, mert a zuhanyzás utáni krémezést egyszerűen nem tudom beépíteni a rutinomba, úgyhogy teljesen kedvfüggő, hogy használok-e testápolót, aminek eredményeképpen sokszor kiszárad a bőröm, ráadásul pár hete úszni is járok, a klóros víz pedig súlyosbítja a helyzetet. Én úgy használom, hogy elzárom a vizet, bőséggel kenek magamra (mintha sima testápoló lenne, be is masszírozom kicsit), aztán a zuhanyrózsával leöblítem magam (nem végzek "lemosó mozdulatokat", mint a tusfürdőnél). Aztán egyből szárazra törölközöm, és csodálatosan puha marad a bőröm a következő napig :) Az illata nekem is erős kicsit, de tényleg eltűnik másnapra. Én nagyon örülök ennek a terméknek, biztos újra fogom venni.

Alverde Elegant Lash Szempillaspirál

Alverde Elegant Lash Szempillaspirál
2013. július 14.

Borzasztó keféje van, alig visz fel festéket, a látható hatás érdekében nagyon sokszor kell áthúzni a pillákat, de akkor is inkább csak kiemel, max. dúsít kicsit, hosszabbítani egyáltalán nem hosszabbít. Az eddig próbált natúr szempillaspiráljaimhoz képest tartós, ez az egy pozitívuma van.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ