Anouk

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++

Purito Comfy Water Sunblock SPF50+ / PA++++
2020. február 9.

Már az első tubus végénél járok, és azt kell mondjam eddig ez a legjobb fényvédő amit próbáltam. Papíron hiába tartanám jobbnak a kémiai+fizikai formulákat, többszöri próbálkozás után is mindtől könnyezett a szemem. Viszont a csak fizikai fényvédők állaga általában zavart. Ez viszont iszonyú könnyed az arcon, az én fehér bőrömön nem hagy bántó fehér réteget, sőt még egységesíti is az arcomat. Nem irritál, nyugtatja a bőrt, nagyon szeretem használni, gyönyörű összetevőlista, nekem az illatmentes verzió van meg belőle. Őszintén egyetlen negatívumot sem tudok rá mondani. Már úton van a következő tubus, kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy teljesít.

Babydream Extrasensitive Pflegeöl

Babydream Extrasensitive Pflegeöl
2017. március 27.

Testápolás felturbózására vettem. Nekem a csomagolás nem vált be, minden olajos tőle, így elég macerás vele kenegetni magam. Viszont a hajvégeim imádják :D Két-három cseppet szoktam eloszlatni a hajamon hajmosás után, nem hagy maga után zsíros érzést, csak egészségesebbnek tűnő hajat.

Az egy pont levonás a flakonért jár, de látom másoknak bevált, lehet csak az enyém ilyen nyomi :D

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2016. június 12.

Ahogy egyre hidegebb az idő az én bőröm is sokkal szárazabb lett, ezért le kellett cserélnem a nyárra tökéletes lemosómat. Kicsit vonakodva vettem meg ezt tejet az itteni nem túl pozitív vélemények miatt, de hál istennek nekem bevált. Nem okozott irritációt, a szememet sem csípte, kellemes érzés a száraz bőrömnek. Este használom zuhanyzás közben, nálam csak egy színezett fényvédővel kell megküzdenie, utána átmegyek az arcomon micellás vízzel is, és még annak is van mit leszednie. Így a tisztításával nem vagyok teljesen megelégedve, de nekem magában a micellás is kevés, szóval így a két teremék együtt ideális. Ezért, és mivel sokáig tart, illetve a kedvező ára miatt kap 5 csillagot.

Up: Átöntöttem habosító flakonba, sokkal jobb így az állaga. Mivel még mindig nagyon szeretem tuti újravevős.

1 ÖSSZETEVŐ