Anouk

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash

Dove Baby Sensitive Moisture Fragrance Free Head to Toe Wash
2020. július 18.

Én nagyon szeretem, lemosónak és tusfürdőnek is ezt használom, a korona elején kézmosónak is őt használtam, amikor nem lehetett folyékony szappant kapni felénk. Már sokszor újravettem, nagyon praktikus a kiszerelése, ha akciós a 400 ml-se akkor nagyon meg is éri. Nekem nem szárít, mondjuk az is igaz, hogy én legtöbbször testápolózok/hámlasztós testápolót használok utána.

Child's Farm Baby Shampoo

Child's Farm Baby Shampoo
2020. július 14.

Nagyon szeretem ezt a kis sampont. Kb. ugyanaz mint a baby wash, lemosónak, tusfürdőnek és samponnak is használható, de samponnak a legjobb, jól tisztít, de nem szárít.
Lemosónak szárít picit, de nem vészes. Angliában és Írországban is vettem már. Kicsit drágább mint a DM-es, Rossamannos mindenmentes baba dolgok, de még mindig olcsóbb mint a kinti mindenmentes samponok. Aki kint van és jó baba dolgot keres vagy magának egy gyengéd illatmentes lemosót/sampont annak nagyon tudom ajánlani!

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel

Flying Tiger Dead Sea Aloe Vera Gel
2020. július 12.

Uh, nagy kedvenc ez a krém, én is használom mindenre, arckrémnek, nap utáni száraz érzésre (pedig nem is napozok...), irritációra. Szép összetevős és olcsó, kár, hogy macerás a beszerzése, mert nem minden tigerben kapni (főleg korona alatt ha zárva is vannak a boltok ugye)

1 ÖSSZETEVŐ