ansc

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2022. október 5.

Mandulasavval először a cheer up hámlasztóban találkoztam és meglepően jó eredményeket értem el vele ezért gondoltam kipróbálom ezt az erősebb változatát.
Nem kedveltem meg annyira mint a cheerp up-ot. Felkenés után egy olajos réteg marad a bőrömön amit egyáltalán nem szív be. Ez elég kellemetlen érzés, főleg ha utána erre a tocsogásra még rá kell kennem a hidratálót.
Használom "problémamentes" bőrön megelőzésre - itt nagy változásokat nem lehet felfedezni, ritkán érkezik pattanás. Valamint használom "problémás" pattanásos (csúnya piros, bőr alatti pattanásokat képzeljetek el) bőrfelületen is - ebben az esetben elmondható, hogy segít a pattanások múlasztásában, plusz a visszamaradó pirosság is hamarabb múlik. Szóval a dolgát azt teszi.
Inkább nem fogom újravásárolni, mert a másik is legalább ilyen jó és nem ilyen kellemetlen a használata.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2022. szeptember 2.

Gondoltam óriási kockázatot vállalok azzal ha kipróbálom ezt a kondit. Olcsó is, nem is a legprobb márka.
Nagyon meglepett mert tök szépen kondicionál. nem tudok rá rosszat mondani, hozza amit ígér.
Nekem az illata is nagyon bejön, még másnap is érzem a hajamon. :)

Balea Soft Öl Tusfürdő

Balea Soft Öl Tusfürdő
2022. július 20.

Nagyon kellemes az illata, ez volt a vásárlás oka :D Sajnos úgy érzem nem tisztít elég alaposan. Nyaralás során az egész napos naptejrétegekkel nem birkózik meg. Többször is újra kell mosakodni. :(