ansc

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2021. október 1.

Azért választottam mert szilikonmentes, megfelelő PH-val és alapvetően a Balea Med termékek be szoktak válni.
Kicsit a szaga nekem furcsa, gyógyszertári készítményekre emlékeztet, de hamar elillan, szárítás után már egyáltalán nem is éreztem.
Megfelelően tisztit. Kétszer kellett samponoznom vele, de nálam mindegyik samponnál ez a helyzet. Másodjára rendesen habzott is, amit én szeretek.
Hogy bármilyen extra hatással volt-e a hajamra? Nehéz megmondani, de inkább a nem felé hajlok. Hozza amit egy sampontól várni lehet, tiszta lesz a hajam.
Egy valamit vettem észre és az az, hogy kicsit gyakrabban viszket a fejbőröm. Ez lehet azért is mert jött a hűvös idő és kicsit megfázott a bőröm, szóval nem vonok le még csillagot. Később jövök update-el, hogy van-e változás.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. október 1.

Esti hidratálónak használom az utóbbi időben, mert a hirtelen hűvös idő miatt jobban szárad a bőröm. Nagyon ajánlom! Nappal én már nem tudnám elviselni mert valóban elég vastag testes, de ha este felkenem reggelre nyoma sincs, teljesen beszívja a bőröm és nem érzem azt a feszülő érzést.
Ekcémás foltokra is szoktam használni amikor előjönnek és azt is nagyon gyorsan segít lecsillapítani.
Imádom, hogy szinte egyáltalán nincs illata/szaga.

Balea Professional Balzsam Barna Hajra

Balea Professional Balzsam Barna Hajra
2021. október 1.

Korrekt balzsam. Az ár-érték aránya szuper. Finom puha lesz a hajam tőle és elképesztően fényes is. Finom az illata és könnyen fésülhető utána a hajam. Viszont az, hogy barna hajra való számomra inkább marketingfogásnak tűnik mert semmi egyebet nem csinált a fentieken kívül.