ansc

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Saint Laurent Libre le Parfum

Yves Saint Laurent Libre le Parfum
2024. április 22.

10/10, csodálatos finom puha, meleg illat. Nagyon kellemes viselni, nekem ez egy mindennapi illat.
Leszáradás után egy egészen mézes illattá varázsolódik. Nem émelyítően édes.
A tartóssága egészen elképesztő. Ha pénteken befújom magam még vasárnap is érzem magamon (elhihetitek, hogy fürdők és naponta többször is kezetmosok)

Balea Anti-Frizz Glattspray

Balea Anti-Frizz Glattspray
2024. április 18.

A Color Wow dupjaként emlegették, szóval nyilván megvettem. Ennyi pénzért ha feleannyit hoz akkor már megéri.
Nekem nagy csalódás volt.. Alapvetően elég egyenes hajam van de e mellett eléggé frizzy. Na hát nekem semmit de semmit nem csinált :D Mostmár legalább két hónapja minden hajmosáskor fújom. Próbáltam így is úgy is, így beszárítani, úgy formázni, többet fújni aztán kevesebbet és halljátok semmi...
Az illata engem arra a nagyon mű cukorkás görögdinnye illatra emlékeztet, én el tudom viselni.
A maradékot szerintem elajándékozom valakinek aki ki akarja próbálni.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2024. április 18.

Nekem nem igazán lett a kedvencem :( Alapvetően lehozza a sminket de a szempillaspirállal nagyon meg kell küzdenie. Pedig még csak nem is vízállót használok... jó sokat kell a vattakorongra tennem, hogy kicsit gyorsabban menjen vele a dolog, de úgy tocsogósra. Viszont ekkor óvatosnak kell lennem mert könnyen szembe megy és az bizony csíp.
A két fázis baromi gyorsan válik szét, engem kicsit zavar is. Felrázom de mire kinyitom és tenném a korongra már látom, hogy válik szét. Ez látszik is a vattán mert néhol sötétkék, néhol meg teljesen áttetsző foltos lesz. Nem egy egységes világoskék jön már ki belőle. Elképzelhető, hogy ez is csökkenti a hatásfokát.
Pozitívum, hogy elég sokáig elég ez a kis flakon még úgy is, hogy nem spórolok, teszek belőle bőséggel. Ja meg persze az ára. Bár én nem hiszem, hogy újraveszem.