Best of Beauty 2019

anszan

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2016. június 13.

3-4 hete használom a ezt a terméket és úgy tapasztaltam, hogy ha 3 naponta kenem vele magam nem irritál, vagy csak egy minimálisan viszketek tőle. A hatását nagyon szeretem, bár 1-2 alkalommal előfordult egy kis izzadás, de elvileg 2 hét alatt éri el a tökéletes hatást, ha minden nap használjuk, de persze ha ritkábban kenjük magunkat, kitolódik ez az időszak. Teljesen betartom a cég által leírtakat, szőrtelenítés után legalább 2 napig egyáltalán nem használom, fürdés után a hónaljam még egy kicsit hajszárítóval is szárítom, hogy teljesen száraz legyen. Nagy megváltás ez a kis deo, mert bár van egy jó kis natúr krémdezodorom, de az csak a szagokkal birkózik meg, az izzadással nem.

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2016. március 29.

Érzékeny bőröm van, az alus dezodorokat egyáltalán nem bírom, sőt a szódabikarónás natúr deokat sem. Ez a termék betartja amit ígér, igaz ugyanúgy izzadok, mint nélküle, de még sportolás után sincs "szagom", az izzadást meg elvileg nem is jó gátolni.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2016. február 15.

Egyértelműen szerelem! Legalább a 10. flakont használja a család egyhuzamban, de nem tudom megunni az illatát. Nem szárítja a bőröm és allergiás sem lettem rá, már ezért is megérné, de az illata mindent visz!

2 MÁRKA

18 ÖSSZETEVŐ

Carthamus Tinctorius Oleosomes eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Palmitoyl Dipeptide-6 Diaminohydroxybutyrate pep EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Potassium Cocoyl Glutamate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen