AntalJudit

Regisztráció dátuma: 2018. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. augusztus 25.

Abszolút megbízom a márkában, a hidratáló lotion-t már többször újra is vettem. Tetszik az összetevőlista és az illatmentesség. Ez a termék egy jó lemosó, kellemesen habzik,nem csikorgóan száraz utána a bőröm, nem irritál. Teszi a dolgát. Nálam teljesen rendben van. Valószínűleg újravevős.

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam

Balea Professional Oil Repair Intensiv Balzsam
2020. augusztus 25.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Nálam semmi extrát nem csinált. Határozottan állíthatom, hogy nem csodaszer, ellenben hozza az átlagos szintet. Amire kell, arra jó és semmi többre. Picit puhít, de a hajvégek szárazságával nem bír, bármennyire is "áztatom" bele a hajamat. Olcsó, átlagos, nagy bajt nem csinált, semmi extra.

CeraVe Eye Repair Cream

CeraVe Eye Repair Cream
2020. augusztus 24.

Nagyon szeretem a márkát, a testápoló lotion-t már többször újravettem. Szép összetevők, jó kiszerelés (ez igaz valamennyi Cerave termékre). Az a helyzet, hogy ettől a krémtől egy kicsit többet vártam. Maga termék elég sűrű, tömör állagú, amit viszont könnyen el lehet oszlatni. Emiatt pont azt vártam, hogy extra hidratált lesz a bőröm a szemeim alatt. Ehhez képest viszont nem ad extra hidratálást. Egynek elmegy, nem érzem azt, hogy újra fogom venni. Ennyit tudnak drogériás termékek is. Nem egy rossz darab, de sajnos csak az átlagos szintet üti meg.