Anthaval

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Katy Perry's Mad Love Parfum Deodorant

Katy Perry's Mad Love Parfum Deodorant
2019. július 16.

Dezodorként senki ne használja, mert az a tipikus "izzadt parfümös" szaga lesz tőle. Én egyébként otthonra használom, esténként fürdés után fújom magamra, de nagyon édes illat, az első 1-2 órában irtó tömény, aztán pedig hirtelen elillan.

Paco Rabanne Olympea Aqua

Paco Rabanne Olympea Aqua
2019. július 16.

Nem tudom, hányadán állok vele. Szülinapomra kértem a páromtól, de csak azért, mert amúgy már mindenem megvan, viszont emlékeztem arra, hogy egy pár éve mennyire szerettem volna ezt a parfümöt - és már amúgy is kifogyóban van a másik nyári parfümöm, szóval miért ne? Ez a nyár pedig elég sűrű, így szerettem volna egy illatot, amiről majd egy pár év múlva beugranak az emlékek. Amikor párom hazahozta, akkor egyből neki is estem a csomagnak, kibontottam és magamra fújtam. Nem, nem erre az illatra emlékeztem... Ami a csuklómon volt, az egy nagyon sós illat, ami egy pár óra múlva fullasztott. Viszont a páromnak nagyon tetszett és azt az egy fújást még a másik szobában is érezte. Szóval úgy döntöttem, hogy megbarátkozom vele.
Számomra ez egy cseppet sem különleges illat, sőt, az az elképesztő sósság, ami azért szerintem egy karaktert adott neki, már eltűnt... Vagyis én már nem érzem. Egy kellemes nyári, biztonságos illat. Amiért a párom odavan. A tartóssága és a hatósugara viszont elképesztő, így a négy csillagot biztos megérdemli - de aki egyedi, karakteres illatot szeretne, az szerintem inkább keressen mást. Egyelőre azon a véleményen vagyok, hogy számomra nem újravevős.

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2019. július 13.

Nekem ez az első ilyen tapaszom, így túl sok tapasztalattal nem rendelkezem még e téren. Nekem viszont sok cuccot kiszedett az orromból, látványos a javulás, és nem is járt túl nagy fájdalommal. Éppen most az államra használom, de érzem, hogy sikerült levegősen felrakni. Majd meglátom, hogy sikerült... De egyelőre megkapja tőlem a négy csillagot.