Anthaval

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Victoria's Secret Midnight Bloom

Victoria's Secret Midnight Bloom
2022. január 21.

Imádom! Amikor megláttam a polcon, és szembesültem azzal, hogy alig veszik a többi VS illathoz képest, akkor azonnal tudtam, hogy ő az én illatom lesz. :) Igen, én már csak ilyen kis kívülálló vagyok.
De vigyázni kell vele, nagyon fás, én tényleg csak olyanoknak ajánlanám, akik szeretik és tudják is viselni a "woody" illatokat.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2022. január 21.

Jaj, de szeretlek én téged! Első hámlasztóm, előtte radíroztam (igen, tudom)... A homlokom, amióta eszemet tudom, heges. Nagyon zavart, plusz a Mariana-árok is kezdett már szépen kialakulni, így tennem kellett valamit. Először lézeres kezelésen gondolkodtam, de úgy éreztem, hogy ez még azért kicsit korai lenne, plusz tartok is tőle, szóval nézzük meg, mit lehetne tenni. Ekkor kezdtem kialakítani az első rutinomat és első rendelésem alkalmával beszereztem őt is. Féltem, soha nem hámlasztottam, aztán persze ott voltak a rémtörténetek is a szerencsétlenül sikerült hámlasztások eredményeiről (igaz, éppen ezért vettem a lehető leggyengébb hámlasztót, EZT, de azért féltem, na). Aztán az első alkalom után valami olyan selymes puhaságot és tisztaságot éreztem, mint még soha, és éreztem, ahogy a bőröm fellélegzik. El nem tudom mondani, hogy mennyire szeretem és mennyire sokat segített már nekem, a gyerekkori bárányhimlőm után fennmaradt hegek 80%-a eltűnt, amióta őt aktívan használom (heti 1, de inkább 2 alkalommal). Én tényleg térdre borulok az alkotói előtt!

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2022. január 21.

Olajos lemosó után, vizes arcra használom és úgy egy csoda! Egyszerűen elképesztő, hogy mit tesz az ember arcával, le az összes kalappal! (Természetesen kenek rá hirdatálót, ha nem így tennék, akkor reggelre szerintem leesne az arcom.) Van még az első üvegcsémben, viszont, biztos ami tuti alapon, a másik már a szekrényben csücsül és készen áll a bevetésre.