Anthaval

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2021. február 16.

A hivatalos vs oldalon akció volt, aminek keretében 2700 forint/db áron vettem négy testpermetet. Blind buy volt mindegyik, és persze a leglegendásabb illat nem maradhatott ki! Sokat olvastam róla, láttam, hogy nagyon megosztó, én pedig ismerem magam: ha valami megosztó, az nekem be fog jönni. Nos, nem tagadom, tényleg kellemes illat, viszont a hypeot nem értem körülötte. Amikor tegnap este először befújtam magam vele, akkor egy műanyag gümölcskosár szagot éreztem. Ennél jobban tényleg nem tudom megfogalmazni. Gyümölcsös műanyag illata van konkrétan. A Mean Girlsben tuti ezt használták a plasztikok. Egyébként nem rossz, el fogom fújkálni. Párom véleményét is megkérdeztem, ő azt mondta, hogy nagyon retro illata van, de tetszett neki. Aztán arra a megállapításra jutottunk, hogy az egyik régi rágónak az illatára emlékeztet minket. Viszonylag tartós, lefekvés előtt fújtam be magam vele és reggel, ébredés után még intenzíven lehetett érezni.

Clean&Clear Shine Control Bőrradír Mindennapra

Clean&Clear Shine Control Bőrradír Mindennapra
2021. január 29.

Hirtelen valamit vennem kellett, mert éppen elfogyott a másik bőrradírom. Ahol éppen vásároltam, ott nem volt túl nagy választék, így csak találomra levettem őt a polcról. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert igazából eddig egyetlen C&C termék sem vált be. Talán még aznap ki is próbáltam, és nagyon meglepett: nem szárította annyira a bőrömet, mint a drágább bőrradírom, és egész szépen leszedte a szenneyződéseket is. Nekem nagyon kellemes csalódás volt, már olyan 3-4 hónapja használom és engem meggyőzött, jobban teszi a dolgát, mint az általam próbált, sokkal drágább társai.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
2021. január 26.

Én őt nagyon szerettem. Isteni az illata, gyönyörűen ápolta és felfrissítette a bőrömet, remek ár-érték arányú termék. Egyetlen problémám van vele: ahogy fogy, úgy lehet egyre nehezebben kihalászni belőle a cuccot, így egy csomó kukára ment. Ezt nagyon sajnálom és konkrétan pazarlásnak tartom, csak ezért vonok le egy csillagot.