Any

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 25.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)

Crystal Essence Golyós Dezodor Kamilla és Zöld tea (régi)
2014. július 27.

Régóta hű vagyok ehhez a fajta dezodorhoz és nagyon remélem, hogy még sokáig az is maradhatok. Amit elvárok tőle azt mind tudja. Nem tartalmaz aluminiumot és egyéb vackokat, nagyon jó illatú, nyáron, melegebb időben nálam ez az illat kiállja a próbát (úgy vettem észre, hogy a gránátalmás annyira nem), hónaljszőrtelenítés után használva egyáltalán nem okoz csípő érzést. Amiatt viszont, hogy nem gátolja az izzadást nem fogok pontot levonni, egyrészt mivel magára a termékre is rá van írva, hogy nem izzadásgátló szóval ezt ne várja el tőle senki, másrészt a testnek szűksége van az izzadásra. Ezekhez a tulajdonságokhoz viszonyítva és ahhoz, hogy sokáig elég az árát korrektnek tartom.

MM Gold Jojoba Olaj

MM Gold Jojoba Olaj
2014. január 23.

Igaz, még csak egyszer használtam de már egy használat után is szembeötlő volt a változás. Eddig simán vagy ricinussal kevert kókuszolajos hajpakolást használtam, hátha csinál a száraz és durva tapintású hajammal, nem volt rossz de azért nem voltam elájulva. Ezek után olvastam a jojoba olajról és gondoltam teszek egy próbát vele. Jól tettem! Kókuszolajjal kevertem össze kb két kávéskanálnyival, felvittem a hajamra, aztán hagytam egy-két óráig, majd szilikonmentes samponnal lemostam. Szárítás után rögtön tapasztaltam, hogy a hajam sokkal puhább,fényesebb és kifésülhetőbb. Kész csodának tartom, hogy mindezt a méregdrága (és a jó ég tudja, mit tartalmazó) kencék nélkül is el lehet érni úgy, hogy közben nem mérgezed magad. Eddig mindenképp 5 csillag!

Avon True Arcpirosító Gyöngyök

Avon True Arcpirosító Gyöngyök
2012. július 24.

Mikor megvettem többet vártam ettől a pirosítótól, csak a fényét sikerült felvenni az ecsettel. Ezért hanyagoltam is a használatát. Mostanában újra előkaptam és eszembe jutott, hogy mi van ha erősebb , és tömöttebb ecsettel próbálkozok...és az eredmény sokkal jobb lett! Tény nem a legerőteljesebb színű és legtartósabb pirosító de nem is baj. Az ára pedig szerintem több mint amennyit tud , senkinek nem ezt ajánlanám elsőnek.