Anyics

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2020. október 3.

Nekem első sorban az íze az, ami tetszik. Kellemes ízű a számban, nem erős, nem csíp. Másik szempont, hogy jól tisztít, érzem mosás után a selymességet a fogaimon. Fehérítést nem tapasztaltam, de ettől még egy jó fogkrém.

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam Érett Bőrre

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam Érett Bőrre
2020. augusztus 5.

Nekem nem jött be, most dobom ki a kukába. Adtam neki esélyt azért, 2 hónapja használom. Sajnos a fő problémám, hogy az én szemem bizony csípi, nem is kicsit és este felvitel után fél órával még mindig folyik (szó szerint, mintha sírnék) a könnyem, miközben folyamatosan éget, csíp és vörös is a szemem. Ez így több, mint kellemetlen, így lecseréltem a Balea aloe vera szemkörnyék ápolóra, amit nagyon dicsérnek. Emellett nagyon zsíros is, sokáig csillog a szemem alatt, ez sem tetszik. Sajnos jó hatást nem éreztem a krém használata során.

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2020. július 25.

Kerestem egy arctisztítót, erre akadtam és nem bántam meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Természetes, semmi irritáló nincs benne és mégis leszedi a maradék szennyeződést az arcomról. Azoknak mondom, akik ezzel akarják eltávolítani a teljes sminket, hogy szerintem ez egy második lépése az arctisztításnak. Először arctejes vízzel mosom le az egész arcom, szemem és utána vattára tényleg csak pár csepp elég belőle, végig törlöm vele mindenhol és gyönyörűen eltávolítja a maradékot.