anystone74

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Borsosmentaolaj

Aromax Borsosmentaolaj
2023. március 26.
(!)

Örömmel jelentkeztem a tesztelésre, hiszen már sok sok-éve használom ezt az illóolajat leginkább párologtatásra. Egy-két csepp elég belőle és belengi az egész helyíséget a kellemes, intenzív borsmenta-illat. Tisztítja a légútakat, megelőzi a felsőlégúti problémákat vagy allergiás tüneteket vagy megszünteti azokat. Betegség esetén az inhaláló vízbe is cseppentek belőle, kihasználva antivakteriális hatását. Az új, XXXL nagy kiszerelés mégjobban megéri. Nagyon elégedett vagyok vele, mindenkinek ajánlom.

Aromax Hyaluron Szérum Aloe Verával

Aromax Hyaluron Szérum Aloe Verával
2022. október 22.

Hetente többször is használom az Aromax hyaluron-aloe szérumot. Egy pillanat alatt beissza a bőröm és, kellemes tapintású, hidratált lesz tőle. Lefekvés előtt is érdemes használni kimondottan a mimikai és egyéb ráncokra, mert éjszaka pihen az arcbőr, és a hatóanyagok még jobban ki tudják fejteni a hatásukat. A hyaluronsavnak és aloe verának köszönhetően szemlátomást csökken a ráncok mélysége, kisimul az arc. Az aloe vera hidratáló tulajdonsága mellett a sebgyógyító hatását is ki szokta, használni, ha például a mitesszerek, vagy kezdődő pattanás nyomkodása miatt kisebb horzsolás keletkezik érzékeny bőrömön. 1-2 nap alatt nyom nélkül elmúlik a bőrhiba, regenerálódik a bőr. Az állaga is kitűnő, a pipettás kiszerelése miatt pedig könnyű adagolni. Nagyon szeretem a terméket, maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Avon Naturals Tojás és Élesztő Tápláló Sampon

Avon Naturals Tojás és Élesztő Tápláló Sampon
2015. szeptember 19.

Egy ismerősöm ajánlotta, mivel észrevette, hogy ettől a sampontól erősödött a haja és jobb tartása lett. Így aztán elkezdtem használni, és nagyon bevált, a hajszálaim kezdtek tőle megvastagodni, jobban kezelhetővé vált a hajam, a frizurám pedig tartósabbá. Csökkentette a zsírosodást is, egy nappal később kell megmosnom. Maximálisan elégedett vagyok vele. De lassan már múlt időben írhatom ezeket, mert nem látom már a katalógusban, így nem tudok hozzájutni. Akinek van megmaradva, szóljon, szívesen megvásárolnám!