anyujobbantudja

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 10.

selymes, pasztellrózsaszín krém kellemes küllemű üvegtégelyben ( ez a Vichy krémek mindegyikére igaz). Állagra olyan mintha folyékony bársony lenne, egészen szokatlan. Az én bőröm úgy fénylett utána mint Salamon töke :D, tippre van benne valamilyen fényvisszaverő pigment ami az üdébb arcszínt kiemeli. Ezt már érdemes vastagabban kenni mint a zselét, elbírja a bőr, nem lesz utána nehéz és 'vastagon vakolt' érzetű tőle. A sminkem alapnak nem annyira kedvelte, a rákent BB krém foltokban pergett utána, de ez valószínűleg inkább az előtte használt Vichy hialuron-booster zselé miatt lehetett. Felvitel után egy órával már nem fénylett annyira. Irritáció, pirosodás: semmi, illat: enyhe, púderes. Szemkörnyék valóban kerülendő, a kontaktlencséim nem kedvelték ha túl közel kentem fel a szememhez. Hatás: nem, továbbra sem nézek ki tizenhatnak, sajnos. Ennyi idő után nem is vártam csodát, bőven beérem annyival hogy az összkép egyöntetűbb, az orcámon lévő tágabb pórusok összébb húzódtak. Ez is valami, nem panaszkodok.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. október 10.

Olyan mint egy híg, vizes zselé, kinyomom és folyik. Van másféle hialuronzselém is itthon, ez azokhoz képest sokkal folyósabb. Ami pozitívum: nem hagy ragacsos utóérzetet, nem képez irritáló filmréteget. Az állagából adódóan kevés is elég belőle. 2 hét használat után a homlokomon lévő finom ráncok egészen enyhék, némileg javult az arcom összképe. Az arcbőröm vegyes típusú, felvitel és száradás után mégis enyhén feszülő érzésem maradt, ami kiabált egy krémezésért.

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő
2019. augusztus 7.

GA-GYI-DASZ
1: nem dinnyeillatú 2: szárít 3: nem mostanában kutattam ennyit tusfürdőt mire ehhez hozzájutottam de már bánom. Remélem hamar elfogy és ennyi elég is volt belőle, köszönöm

1 ÖSSZETEVŐ