anyujobbantudja

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. április 15.

Kontaktlencsét viselőként bátran ajánlom: szemkörnyéken (is) használva nem csíp, nem irritál, nincs tőle a lencsének "koszos" érzete. Kibírta rajtam a fizikai aktivitást is (pl.futás). Nap végén még érezhetően egy vékony filmréteg formájában védi a bőrt. Az első komolyabb tavaszi napsugarakat megúsztam szeplők nélkül; gyereket akinek érzékeny a bőre szintén hatékonyan védte (fehér, könnyen leégő bőrtípus, szeplősödésre erősen hajlamos). állagra olyan, mint az ivójoghurt, nem ragacsos, egészen könnyen és gyorsan beszívódik. Sminkelni nem igazán tudtam rá de BB krémmel teljesen kompatibilis.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. január 6.

trnd partnerként teszelhettem; sajnos van itthon mindenféle bőrprobléma: ekcéma, hideg ekcéma, lychen, cukorbeteg bőrápolás, kirepedezett kéz...Szeretem őszintén leírni a véleményemet, most sem lesz másként. Felkenés után 'nehéz' érzetet hagy; ez kifejezetten előnyös olyan könnyen száradó testrészeknél mint pl.lábszár, ami nálam extrán szárad és pikkelyesedik, viszont a tenyeremen nem bírtam elviselni annyira ragadt, és a bőrhámlásomat sem hozta helyre. Ekcéma: kisfiam lábfeje ekcémás, a piros lobot leszedte 3 napi használat után (reggel-este kentem neki), a sebesedésen is segített, viszont a viszketés megmaradt. találtam másik, hatékonyabb krémet ekcémára. Kislányom keze hidegekcémás, azt nagyrészt rendbe tette, bár a gyereket is zavarta a zsíros, ragacsos érzet. Lychen: a száradó és viszkető érzet enyhült. Cukorbeteg bőr: nagyon-nagyon sokat és gyakran kellett kenni, az össz bőrképen javított, szintén főleg lábszáron. Arcra semmiképpen nem ajánlom, de ez egyéni megítélésem. Ebben az árkategóriában ez nem rossz teljesítmény, megfontolom hogy tartsak itthon nagyobb kiszerelést, bár nem ez az elsődleges választásom.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. január 6.

trnd partnerként teszelhettem; sajnos van itthon mindenféle bőrprobléma: ekcéma, hideg ekcéma, lychen, cukorbeteg bőrápolás, kirepedezett kéz...Szeretem őszintén leírni a véleményemet, most sem lesz másként. Nekem ez a krém egy jó-jó, de nem 'must have' darab. Az arcomon kifejezetten zavarónak éreztem, olyan volt mintha maszkot viselnék. Könyék, térd, kézfej: jöhet, mindegyiken puhított, egy kézmosást kibírt felkenés után. A komolyabb bőrproblémákkal nem tudott megküzdeni, az ekcémával kifejezetten semmilyen látható javulást nem tudott véghez vinni amit nagyon sajnálok. A kirepedezett bőrt sem hozta helyre. Ami pozitív: körömágybőrnél a szárazságot egészen jól kezelte. Selymes, 'vastag', puha krém, de nem túl tartós a hatása.Ha van otthon, jó, de hosszú távra nem ezt választanám. Az ára baráti.

1 ÖSSZETEVŐ