anyyyca

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder

L'Oreal Paris Infallible Up To 24Hr Fresh Wear Foundation In a Powder
2021. április 4.

Nem igazán szeretem az alapozókat, de olyan sokszor jött szembe a Tiktokon, majd pedig a DMben, hogy tegnap megvettem, és így 2 nap használat után azt kell mondjam, nagyon tetszik. Alapból száraz, vízhiányos bőröm van, viszont most egy szuper bőrápolási rutinna köszönhetően szép állapotú, így jól mutat rajta ez az alapozó. A saját szivacsával használtam, de ecsettel is ki fogom próbálni, és ha nem felejtem el, jövök updatelni.

The Body Shop Coconut Bronze Matt Bronzosító

The Body Shop Coconut Bronze Matt Bronzosító
2021. január 2.

Ma vásároltam, úgyhogy első próba alapján írok véleményt. A boltban az eladótól segítséget kértem, hogy tél-típusúként milyen hideg árnyalatú bronzosítót javasol, és ez volt az, 01-es kóddal. Azt kell mondjam, szuper választás lett, szerelem első próbára. Az illata is nagyon finom, és abszolút természetesen hat a bőrön. Tetszik a fémdoboza is. Elégedett vagyok vele!!

Medinatural Retinol Szérum

Medinatural Retinol Szérum
2020. szeptember 19.

Ez az első retinol, amit kipróbáltam, de nem is merek kipróbálni más márkát, mert ez annyira bevált. Már a második üveggel fogyasztom. Ugyanezen márka hyaluronjával és csipkebogyóolajával együtt használom esténként, és úgy érzem, az arcbőröm sosem volt még ilyen csodás állapotban!