anyyyca

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. december 11.

Itt olvastam, hogy már a DMben is lehet Pompom termékeket venni, ezért ma be is mentem. Ezt a krémet mintaként tesztelgetem már kb 1 hónapja, mennyire bírja az érzékeny bőröm, jól szerepelt, emiatt el is hoztam. A doboza gyönyörű, szinte ékszer a fürdőszoba polcán, az adagolója pedig zseniális, eddig ilyennel még nem találkoztam. Nem csípi az arcom, nem irritálja a szemem, és kíváncsi leszek mit fog kezdeni a halvány mimikai ráncocskáimmal, majd update-elek. Eddig ötöst kap.

Update: már kétszer újra vettem, egyszerűen fantasztikus a bőröm tőle, halványította a mimikai ráncaimat, puha, bársonyos, sima az egész arcom. Nagyon szeretem!! 10*

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet
2019. július 29.

Most fogyott el az első üveggel, és épp rendelem az újat, ugyanis pár napja nem használom, de érzem a hiányát. Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan mit érzek, de azt látom szebb a bőröm, amikor használom. Mellesleg az illata is nagyon jó!

Update: továbbra is kedvenc, most fogom rendelni a 3. üveggel.

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive

Balea After Shave Pflege-Gel Sensitive
2019. július 1.

Borotválás után az utóbbi időben pöttyösödik a lábam, és rengeteg szőrszál benő, erre kerestem valami csodaszert, ez lett, remélem beválik, mert ma használtam először. Viszont ami mindenképp ötöst érdemel az az állaga (géles, és hamar beszívódik) és az illata, hát az valami mennyei. El sem akarom hinni, a kommenteket olvasva, hogy ez egyesek számára büdös, szerintem elképesztően fantasztikus babaillat. 😄 Update-elem majd a további tapasztalatokat.