anyyyca

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Germaine De Capuccini Timexpert Rides Ránctalanító Krém Száraz Bőrre

Germaine De Capuccini Timexpert Rides Ránctalanító Krém Száraz Bőrre
2020. augusztus 2.

Ez a valaha volt legdrágább krémem, nagyon nehezen szántam rá magam, hogy megvegyem, viszont azt kell mondjam, minden forintot megér. A mimikai ráncaim rengeteget halványodtak, a bőröm gyönyörű. Már a második tégellyel használom, és épp ma rendeltem meg a szemránckrémét is, mert pici masszírozó eszközt is adnak hozzá. Zseniális krém! 😊

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. december 11.

Itt olvastam, hogy már a DMben is lehet Pompom termékeket venni, ezért ma be is mentem. Ezt a krémet mintaként tesztelgetem már kb 1 hónapja, mennyire bírja az érzékeny bőröm, jól szerepelt, emiatt el is hoztam. A doboza gyönyörű, szinte ékszer a fürdőszoba polcán, az adagolója pedig zseniális, eddig ilyennel még nem találkoztam. Nem csípi az arcom, nem irritálja a szemem, és kíváncsi leszek mit fog kezdeni a halvány mimikai ráncocskáimmal, majd update-elek. Eddig ötöst kap.

Update: már kétszer újra vettem, egyszerűen fantasztikus a bőröm tőle, halványította a mimikai ráncaimat, puha, bársonyos, sima az egész arcom. Nagyon szeretem!! 10*

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet

L'amia Natura Hialuronsavas Arcpermet
2019. július 29.

Most fogyott el az első üveggel, és épp rendelem az újat, ugyanis pár napja nem használom, de érzem a hiányát. Nem tudom megmagyarázni, hogy pontosan mit érzek, de azt látom szebb a bőröm, amikor használom. Mellesleg az illata is nagyon jó!

Update: továbbra is kedvenc, most fogom rendelni a 3. üveggel.