apbernadett

Regisztráció dátuma: 2020. március 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2020. március 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Skintegra Superba C

Skintegra Superba C
2022. január 4.

Szeretem ezt a szérumot, az elején a textúrája kicsit meglepett, azt gondoltam, hogy vizesebb állagú lesz, de ez egyáltalán nem negatívum. Valóban kissé ragacsos, de nálam ez felszívódás után elmúlik. A gyulladáscsökkentő hatását én kifejezetten tapasztaltam már a használata elején is, úgyhogy számomra ez egy olyan szérum, ami több funkciót is ellát önmagában, így reggelente, amikor nincs sok időm nagyon jól tud jönni. Ami nekem még kifejezetten pozitívum, hogy nem feltétlenül kell hűtőben tárolni, így utazáshoz is nagyon szuper.

Tindigo Hydro Queen 2iIn1 Face and Body Ultra Light Moisturizer

Tindigo Hydro Queen 2iIn1 Face and Body Ultra Light Moisturizer
2021. szeptember 15.

Idén nyáron kezdtem el használni és hosszú keresgélés után számom ez lett A hidratálókrém. Maradéktalanul és 1-2 perc alatt felszívódik az alapvetően vízhiányos, érzékeny, kombinált bőrömnek ez maga a megváltás. Nagyon könnyed és rétegezés esetén sem érzem sosem, hogy sok lenne. Télre kipróbálom a Butter Queen-t is, de lehetséges, hogy ő lesz az örök befutó.

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging

Tindigo Revived&Radiant C-Vitamin&Peptid Szemkörnyékápoló Szérum – Anti-Aging
2021. szeptember 15.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Reggelre a szemem körül kialakuló puffadásokon is segít és nagyon kellemes érzés felkenés után. Nappalra számomra önmagában, illetve fölé az általános hidratálómmal elég, viszont éjszakára úgy érzem, hogy kell fölé szemkörnyékápoló. Én a Purito Centella Green Level szemkrémét használom hozzá. Prevenció tekintetében szuper kis termék és ezért is használom.