apokrif

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lush Limelight Fogtabletta

Lush Limelight Fogtabletta
2016. június 15.

Szeretem a lush fogtablettáit, ennek szerintem leginkább pez cukorka íze van. Kicsit fehérít, az én fogaim ezt bírják, de érzékenyebbeknek ez problémás lehet.
Egy tabletta kezelhetetlenül sok habot képez, félbe szoktam vágni őket.

Essence Velvet Matt Rúzs

Essence Velvet Matt Rúzs
2016. június 15.

07-es árnyalat: szeretem az essence rúzsokat, de azért itt vannak problémák.
Az egy dolog hogy minden apró repedésbe beül, az megesik rúzsokkal, tudom kezelni, de ez mintha még darabos is lenne. Kis csomók maradnak a számon belőle, borzasztóan egészségtelenül néz ki. Kár, pedig a színe nagyon tetszett. Még azért nem adom fel, kísérletezgetek, hátha így-úgy amúgy használhatóvá válik.

(+ egy apróság: ezért persze nem vonok le még egy pontot, mert ez csak az én egyéni hisztim, tudom hogy nem létszükséglet, de hiányolom a színek fantázianeveit. Lustaságnak tartom nem elnevezni az árnyalatokat.)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2016. április 6.

Szerintem teljesen jó. Rengeteg habja van, nem értem hogy lehet hogy másnál nem habzik. Az illata tényleg karakteres magán a szappanon, de mire megszárad, elillan. Nem zsírosodik, nem lapul tőle a hajam, az ecetes hajmosás nélkül is simán kijön, így nekem nem macerás.

Azért ne csapjátok bele vizesen a szappantartóba, én arra jól ráfáztam. :D Még örültem is neki hogy de jó, pont akkora a szappantartóm mint a szappan, pont beleillik... aztán bele is kövül. Azóta úgy teszem bele, hogy feltámasztom a peremére, így alulról is szellőzik és könnyen kivehető.