applepopsicle

Regisztráció dátuma: 2012. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém
2018. november 15.

Érdekes, hogy ennyi negatív kommentet olvastam rola. Nekem ez az egyetlen kezkrem ami megnyugtatja a borom (nincs ekcemam, csak könnyen kiszárad a kezem), mar többször ujravettem, amikor akciós akkor bevasarolok belőle.

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
2017. május 20.

A gyönyörű üvegben, és a for her edt iránt érzett feltétel nélküli szeretetben bízva teszteltem, aztán falnak mentem. Mar felfújaskor ütött, es aztán ott is volt velem mindenhol. Tiszta kínosan éreztem magam. Kb két óra után migrénem lett tőle, és alig tudtam lemosni. Semmi mást nem éreztem a külvilágbol, csak ezt. Ijesztő.

A lenti vélemények alapján biztos vagyok benne hogy nálam nem működik, de amúgy egy csodálatos illat.

MAC Zoom Lash Szempillaspirál

MAC Zoom Lash Szempillaspirál
2017. március 5.

Semmi extra, mindennapi viseletre tökéletes. Nekem elég ritkasak - ugyanakkor viszonylag hosszúak a pillaim.
A legnagyobb plusz viszont a színe: lila! Nagyon világosak a színeim, ezért a fekete spirálokat egy ideje lecseréltem a clinique barnajara. Ez a lila spiral viszont meg annál is jobb: felkenve barnanak tűnik és nagyon szépen kiemeli a vilagosbarna szemet. Csak emiatt biztos hogy újra fogom venni. Ha fekete spirál hasznalnek, akkor viszont ezért a pénzért biztos nem ezt választanám.