April13

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2019. január 22.

Őszintén szólva ennyi pénzért (ahogy láttam a webshopjukban, 5500 Ft) soha az életben nem jutott volna eszembe beszerezni egy fogkefét + fogkrémet, de egészen kicsi korom óta folyamatosan üldöző szerencsémnek hála, teljesen ingyen szert tudtam rá tenni - ősszel a forgalmazó pár hetes nyereményjátékán egyik nap sikerült megcsípnem napi nyereményként a kék színű (Daydreamer - szedres) szettet, amit ingyen el is küldtek futárszolgálattal pár nap alatt.

Amúgy utálok minden mentolos fogkrémet (fáj, irritáló érzés az egész számnak a mentol általában), eddig ez az egyetlen olyan mentolt is tartalmazó fogkrém, ami kíméletesen nyújt számomra tökéletes frissességérzetet, meglepően más, mint bármilyen általam eddig próbált mentolos fogkrém. A fogkefe lágy, mégis hatékony tisztítóképességével is teljesen meg vagyok elégedve, így borsos ára ellenére is tuti el fogok rajta gondolkozni, hogy vegyek magamnak újra, ha elfogy a fogkrém és elhasználódik a fogkefe!

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2019. január 22.

Nekem valami olyan változata van ennek a kefének, aminek nyele is van (azt hiszem, 1700-1800 Ft volt a "nyeles" változat). Életemben nem volt ilyen szuper hajkefém, vastag szálú, dús, erősen hullámos, erősen szőkített, kiszáradásra hajlamos, tehát halmozottan hátrányos helyzetű hajam akár egyetlen éjszaka alatt is nagyon komoly kócolódásra képes (és akkor arról ne is beszéljünk, milyen szénaboglya lesz belőle, ha beteg vagyok, egész nap fetrengek, és csak 3-4 nap után van erőm eljutni a fésülködésig!), de ez a kefe, bár csak kb. 2 hónapja találtam rá, de minden bonyodalommal, gubanccal megbirkózott eddig, ráadásul fájdalommentes volt a fésülködés vele, ami óriási pluszpont (régebben előfordult, hogy sírtam már fésülködés közben, annyira fájt a gubancok kibontása). Szerintem rendkívül kedvező az ára, és szuper, hogy egy ilyen elterjedt drogériahálózat, mint a Rossmann forgalmazza, azaz minden szellemi egyszerű és fájdalommentes a beszerzése is :-) Abszolút csillagos ötös!