Aprile

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo

Nivea Invisible for Black & White Fresh Golyós Deo
2020. február 4.

Még sosem használtam Nivea dezodort, de kaptam egyet ajándékba, és gondoltam, teszek vele egy próbát. Sajnos nem igazán jött be. Nem szívesen nyúlok érte, mert elég sokáig érződik felkenés után, lassan szívódik be, és nem érzem magam tőle különösebben frissnek, sőt, inkább néha amolyan "nosza, kimelegedtem" érzésem van. Nem fogom újravenni, mert nem érzem magam vele "teljes biztonságban".

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo

Fa Island Vibes Fiji Dream Golyós Deo
2020. február 4.

Szinte soha nem veszek FA deókat, de valahogy ez nálam landolt, és meglepő módon szuperül működött. Jó, tegyük hozzá, januárban nem izzad úgy az ember, de kellemes frissességet adott egész napra. Hamar beszívódott, nem hagyott semmilyen trutyis réteget, nem fogta meg a ruháim, az illata is fincsi. Elégedett vagyok vele, és szívesen használgatom.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Citrom
2020. február 4.

Az összetétele nem a legszebb, de olyan keveset van az arcon, és olyan hamar lemosásra kerül, hogy ez nem jelent számomra problémát. Az illata iszonyatosan finom, nekem nagyon bejön. Az állaga és a hatása is tetszik, szívesen nyúlok érte. Radírozó hatása nincs nagyon, de ezt nem is bánom, hiszen hámlasztok rendszeresen, és régen leszoktam a radírozásról. A géles, kocsonyás állagból hamar habos kis szmötyi lesz, ami nagyon puha, és szépen tisztít. Semmilyen irritációt nem okozott, nem pattisodtam tőle. Egynek a maga nemében és árkategóriájában szuper volt, lehet betárazok még belőle, amíg tart a kiárusítása.

8 ÖSSZETEVŐ