Best of Beauty 2019

Aprile

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Clean + Care Pflegendes Gesichtswasser

Isana Clean + Care Pflegendes Gesichtswasser
2019. március 31.

Nagyon-nagyon bejött nekem ez a kis tonik. Már az INCI-je is király: uborkakivonat, ginkgo és panthenol.... Király! Emellett meglehetősen olcsó, nagy mennyiség, nem szárít, nem irritál, szépen teszi a dolgát, és számomra egyértelműen jót tett. Szebb a bőröm, mióta ezzel tonizálok. Puhábbnak, tisztábbnak, nyugodtabbnak érzem, ha arctisztítás után ebből fújok kicsit az arcomra, majd erre rétegezem a többi krémem. Tényleg szuper termék, nagyon elégedett vagyok vele, és biztosan betárazok még belőle jó pár flakonnal. Akciósan 400 Ft sincs. Imádom, na.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2019. január 25.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Sajnos bedőlt a sok ígéretnek, ami a flakonra került. Már az INCI láttán felhúztam a szemöldököm. Egy hétig használtam, hogy a kedvében járjak annak, akitől kaptam. Nem tudok sok jót mondani. Double cleansingben jól dolgozik, bár önmagában nem valami bivaly. Nagyon illatos, nagyon habzik, nagyon szárít. Ennek az arctisztítónak köszönhetően megtapasztaltam, mit érezhetnek a száraz bőrrel küzdők... Nos, nem irigylem őket, és biztos nem használom tovább ezt a terméket, és valahogy magához a Mixa márka próbálgatásához sem hozta meg a kedvem.

Palmolive Skin Garden Pivoine Tusfürdő

Palmolive Skin Garden Pivoine Tusfürdő
2019. január 19.

Hónapok óta ez az ultimate kedvencem tusfürdők terén. Már 5 flakonnyit elhasználtam, és még mindig el tud bűvölni az illata, ami hosszan érezhető fürdés után is. Jól habzik, remekül tisztít, nem szárít. Egyszerűen imádom.

8 ÖSSZETEVŐ