Aprile

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő

Inecto Naturals Argan Hidratáló Tusfürdő
2020. július 24.

Szerettem az illatát, de hatását tekintve semmi extrát nem tapasztaltam; nem éreztem különösebben hidratáltnak tőle a bőröm, nem maradt meg az illata sem sokáig, átlagos volt a tisztító ereje. Én nem találtam túl hígnak, de túlságosan nem is habzott fel. Valahogy középmezőnynek érzem, és nem szerettem meg annyira, hogy újravegyem.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. július 9.

A rózsaszín társa után szereztem be, amit kifejezetten szerettem, és szuper koreai alternatívának találtam. Ezzel a lila verzióval annyira nem vagyok elégedett. Használom, használom, de nem olyan magától értetődően kedvelem, mint a másik verziót. Nem okoz irritációt, a tisztító hatása nem rossz, de valahogy nem érzem elégnek, nem érzem azt double cleansing közben, hogy tényleg teszi a dolgát, így általában a habzó lemosó tisztító erejének tulajdonítom, ha minden szennyeződés, smink- és fényvédő maradék eltávolításra kerül az arcomról. Emellett volt, hogy a szemem kicsit csípte. Biztosan nem fogom újravenni, mert a rózsaszín társa sokkal jobban bejött.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2020. július 9.

Szerettem használni, mert kifejezetten szépen tisztított - ha nem double cleansingben használtam, akkor is úgy éreztem, hogy maradéktalanul eltávolított minden szennyeződést az arcomról. Nem szárított, nem okozott semmilyen irritációt. Az illata enyhe, abszolút nem tolakodó, és az állaga is remek. Hatalmas kiszerelés, ami sokáig elég, így ár-érték arányban is szuper darab.

8 ÖSSZETEVŐ