Aquamarine

Regisztráció dátuma: 2011. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2013. március 15.

Zsíros, pattanásokra nagyon hajlamos, mégis érzékeny bőrömre a Tökéletes arclemosó. Imádom, bármelyik kipróbált lemosómat magasan felülmúlja, tökéletesen eltávolít minden sminket és szennyeződést, és eközben egy picit sem irritálja a bőrömet.
Próbáltam a Sensibio-t is, az is hihetetlen jó, de a problémás bőrömre ez jobban bevált, hiszen eleve ezt a típusú bőrt célozza meg. 500 ml-s üveghez 3400 forintért jutottam hozzá egy akcióban, ennyiért nekem megérte és nagyon sokáig ki fog tartani napi két használat mellett is. Egészen biztosan újra fogom venni :)

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2013. március 4.

Ma sikerült megvennem őket egy debreceni Rossmannban, a Pink Exposed és a Flashy Apricot jött velem. Itthon fel is kentem a rózsaszínt, gyönyörű színe van, én csak egy vékony réteget kentem, de szerintem építhető az ajkakon. Azóta már direkt ettem-ittam, eddig meg se mozdult :) Holnap reggel élesben is bevetem, remélem jól bírja majd a gyűrődést egész nap :)

Palmolive Long&Shine Sampon

Palmolive Long&Shine Sampon
2013. március 3.

Szerintem ez a sampon csak nagyon száraz hajra válhat be, nekem normál hajam van, nem zsírosodik túl gyorsan, de ettől a sampontól egy-két nap alatt vállalhatatlan lett a frizurám.
Megnéztem az összetevőket, középen ott van benne az olívaolaj, ami balzsamban nagyon hatásos tud lenni, de szerintem samponban nincs helye, hipergyors zsírosodást okozhat. Természetesen nagyon száraz hajnak lehet hogy jót tesz, én örülök ha valakinek beválik, de normál hajra ez használhatatlan, zsíros hajra meg végképp.

2 ÖSSZETEVŐ

Hydrogenated Jojoba Oil eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Hidrogénezett jojobaolaj.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerintlágyító, bőrpuhító hatásúösszetevő.A hidrogénezett és nem hidrogénezett jojobaolaj között csupán annyi különbség van, hogy az egyik szobahőmérsékleten folyékony halmazállapotú (jojoba oil), a másik pedig a magas nyomás alatt történő hidrogénezés következtében szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú. Az összetevő a... tovább >>

Sodium Polymethacrylate EWG Kockázat: EWG Adat: közepes