aquana

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Concentrate
2019. október 24.

Mintát kaptam belőle egy Douglases vásárláshoz én is. Amikor kinyitottam, megcsapta az orromat az alkoholszag - nem egészen értettem, hogy mit keres egy ilyen szérumban ilyen koncentrációban alkohol, de gondoltam, biztos az én orrommal van a baj. Nos, nem. Szerencsére nem érzékeny a bőröm, de undorító volt, mintha valami nagyon rossz házipáleszt kentem volna magamra. Soha nem venném meg.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Áfonya
2019. október 20.

Hát, ezzel nagyon mellélőtt nálam a Himalaya. Iszonyatos műillata van, pedig szeretem a parfümös termékeket, tisztít, de ezek a golyócskák... ezek mik? Most akkor ez radír vagy arclemosó? Különben is akkorák a szemcsék, hogy örökké féltem, hogy lemosás közben egy belemegy a szemembe és nem tudom kiszedni... a végére már annyira elegem lett a termékből, hogy az utolsó néhány adagnyit leöntöttem a vécébe, hogy végre elkezdhessek egy új arclemosót. Ja, és a szemcsék miatt a Foreómmal se tudtam használni, ami még egy mínusz neki. Ez most így nagyon nem.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Balzsam

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Balzsam
2019. október 6.

Imádom! Kellemes, de nem túl agresszív az illata, az állaga habos, különleges érzés, imádom felkenni magamra. Nagyon gyorsan felszívódik és remekül hidratál, őszintén meglepődtem, hogy nem magasabb a pontszáma itt a krémmánián. Részemről ötös!